1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na płyte(WAŻNE!)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez {MoRfI}, Luty 12, 2009.

1. {MoRfI}

{MoRfI} Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin-Stargard Szczeciński
    Witam...tydzień temu zakupiłem w Media Markt konsolke X360 premium hdmi, do tego dokupiłem sobie grę Call of Duty WaW. Po dwóch dniach użytkowania podczas grania w CoD usłyszałem dziwny dźwięk (jakby chrobotanie płyty). Wystraszyłem się trochę, podszedłem do konsolki, wyłączyłem grę i wyjąłem z napędu...moim oczom ukazała się wielka rysa w około płytki(gra normalnie się wczytuje i można grać misje oraz w multiplayer)Lecz gdy ukończyłem jedna misję(gdzieś w połowie całej gry) nie wczytuje mi następnych. I tutaj kieruje swoje pytanie...czy mogę pójść do media markt i upomnieć się o wymianę gry? W końcu konsolka i gra były kupowane w media.
    Czy ktoś wcześniej spotkał się z czymś takim?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Przejdź się do MM powinni wymienić grę na nową kopie, a jak będą problemy to tylko regeneracja.

4. kepisty89

kepisty89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Hmmm.... rozumiem ze nie ruszałeś konsolą, gdy płyta byla w srodku? :) nawet wyłączoną, ale z płytą?

PS: Mały offtop: w jakiej pozycji miałeś postawioną konsolkę?

5. TheDoom

TheDoom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy się znam ma 360 od prawie 3 miesięcy, ale nie dawno mój xbox się PRZEWRÓCIŁ z płytą w środku. Wyłączyłem, wysunąłem płytę, nie ma rys więc grałem dalejw tę samą grę. I do dziś dnia działa bez zarzutu :D

6. {MoRfI}

{MoRfI} Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin-Stargard Szczeciński
    Gdy usłyszałem to chrobotanie podszedłem do konsolki i lekko ją przechyliłem...
    No to już chyba znam przyczynę :/...mogłem w jakiś sposób uszkodzić napęd?...konsolka była w pozycji pionowej
    Posiadam jeszcze grę Prince of Persia... z nią się nic nie działo ale na płycie też są ryski!! i 2 razy mi się już wyświetliło "proszę wyczyścić płytę"
    Wszystkie X tak rysują płyty?

7. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi ani jednej nie porysował.

8. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Mój też nie rysuje płytek.

9. kepisty89

kepisty89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Hmm.... nie wiem, ale czytałem, ze lepiej grac w gry z płytek w poziomej pozycji (wiem, ze nieladnie wyglada, ale... :D ).

Co do napędu - wątpie zeby się uszkodził ;) jesli tak niedawno kupiles konsole to moze idz do media i zglos im, powinni wymienic na nowa, skoro tak Ci rysuje plytki.

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum