1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na x360s po zarejestrowaniu inna niz powinna byc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Goner, Styczeń 25, 2013.

1. Goner

Goner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam taki moze dosc glupi i banalny problem, ale kilka dni temu zakupiłem w tesco konsole xbox 360 slim, będąc przekonany o tym, ze są na nią 24 miesiące gwarancji. Dziś ją zarejestrowałem na stronie xbox.com i wyskoczyło mi, ze gwarancja wygasa 18 czerwca 2014, mimo iz zgodnie z tymi 24 miesiacami powinna trwać do ok. 18 stycznia 2015, moze mi ktos wyjasnic o co chodzi?
    Z góry dziękuję za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bo ms liczy od daty produkcji konsoli, nie martw sie jak masz dowod zakupu to obowiazuje ona od daty zakupu

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum