1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja na Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matix755, Sierpień 13, 2010.

1. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Nie wiedziałem gdzie za bardzo ten temat napisać więc dałem go tu, czy jeśli kupie Xbox na allegro z gwarancją MediaMarket lub Saturn itp. w Krakowie to czy będzie ona uznawana w dowolnym mieście w Polsce w któryś z tych sklepów?

Dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W sieciówkach gwarancja ważna jest zazwyczaj we wszystkich sklepach . ale najlepiej jak pojawią się problemy wysłać konsolę do M$ na własną rękę.

4. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    jeśli chodzi o gwarancję to na xboxa jest door to door, więc nie reklamujesz konsoli w sklepie, tylko dzwonisz do polskiego oddzialu M$, zgłaszasz problem, a oni przysyłają kuriera po odbiór uszkodzonej konsolim, a potem odsyłają naprawioną

5. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rzekoma slimka miała premiere w Europie 16 lipca zdaje sie. Więc konsolki są napewno z 2010 i tak jak kolego wyżej wspomniał okolice maj-lipiec data produkcji powinna być.

6. Matii

Matii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Kupiłem 2 lata temu X360 (sprzedana of course) w MM po pewnym czasie wyskoczył RoD, tak więc zadzwoniłem pierw do Media Martku i kazano mi oddać tam konsole. Może i dobrze, bo nic nie musiałem załatwiać prócz dostarczenia konsoli z okablowaniem itp. Czekałem 3 tygodnie, a konsole dostałem z nowym chłodzeniem (a ... wysłałem przerobioną, ale z plombami!).

7. java007

java007 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gwarancje w sklepach typu media markt masz ogólnopolska

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a wlasnie ze guzik prawda, ostatnio bylem u babci i kupilem sobie w miejscowym MM pewna rzecz i potem sie pytam czy w razie czego moge zawiezc na gware do Kielc bo przeciez nie bede jechac tu tyle kilometrow a on mi na to ze nie gwarancje przyjmuja tylko w tym sklepie w ktorym towar sprzedano bo nie we wszystkich sklepach dany towar wystepuje...

9. matix755

matix755 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeśli gwarancja jest z holenderskiego media marketu? Trzeba wysłać do MS na własny koszt czy można oddać do naszego media marketu?

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gwarancja na xboxa jest miedzynarodowa i oni sami przyjezdzaja po konsole trzeba tylko zglosic

11. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gwarancja jest międzynarodowa. NIC NIE PŁACISZ :p. Dzwonisz normalnie do M$ POLSKA zgłaszasz potwierdzasz Kurier przyjedzie zabierze i odwiezie po naprawie.

@up 2s szybszy :D

Wczytywanie...

Poleć forum