Gwarancja Pada do Xbox One przez sklep ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam, dzwoniłem do MS i dowiedziałem się że MS udziela tylko 12miesięcy gwarancji na akcesoria a tylko na konsole jest 24mc. Powiedzieli mi abym udał się do sklepu w moim przypadku RTV Euro Agd i zgłosił wymianę na podstawie rękojmi i jakby co mam mówić że Xbox Polska powiedziało mi że mam prawo do takiej rękojmi ^^, wiadomo że sklep udziela osobnej gwarancji 2lata od daty zakupu więc pojadę tam oddać pada ale czy muszę brać ze sobą pudełko z xa itp ? czy tylko pad i paragon ? Robił już ktoś tak ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W ciula Cię zrobiła nasza infolinia. Na Pada dla Polski jest 2 lata tak samo jak i na konsolę. Kolega ostatnio się pytał na chacie i konsultantka mu napisała, że dla Polski jest 2 lata :) Zgłaszaj pada przez chat. Jak widzą, że masz gwarancję na konsoli to Ci bez problemu naprawią :p
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W ciula Cię zrobiła nasza infolinia. Na Pada dla Polski jest 2 lata tak samo jak i na konsolę. Kolega ostatnio się pytał na chacie i konsultantka mu napisała, że dla Polski jest 2 lata :) Zgłaszaj pada przez chat. Jak widzą, że masz gwarancję na konsoli to Ci bez problemu naprawią :p
Potwierdzam
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
gdzie ten chat ?:D
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
http://support.xbox.com/pl-pl/contact-us


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
no mam mam ale jest tylko po angielsku
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Chat przez www jest tylko w języku Angielskim ale jak się skontaktujesz telefonicznie to wtedy jest w języku Polskim ale chyba tylko w wyznaczonych godzinach oni pracują


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Już piszę z jakimś Markiem :D dam znać co i jak
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już piszę z jakimś Markiem :D dam znać co i jak
Translator google i jedziesz ;p Ja wszystko przez chat załatwiłam ;-)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
na szczęście translator nie potrzebny :)
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
Myślałem ze właśnie potrzebny bo zdziwiony byłeś. Powodzenia ;)


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki @kuleczka91 i innym :) etykiety już wydrukowane i pad w poniedziałek jedzie do szwabów :D ps. ładnie poprosiłem Marka żeby mi dali pada z gniazdem 3.5mm za mojego starego i napisał że takiego dostanę :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki @kuleczka91 i innym :) etykiety już wydrukowane i pad w poniedziałek jedzie do szwabów :D ps. ładnie poprosiłem Marka żeby mi dali pada z gniazdem 3.5mm za mojego starego i napisał że takiego dostanę :)
No to świetnie, mówiłam że na chacie bez problemu wszystko da się załatwić, oni są bardziej przychylni niż ten nasz zajjebisty polski support....
 

warone

Banned
Użytkownik
Dzięki @kuleczka91 i innym :) etykiety już wydrukowane i pad w poniedziałek jedzie do szwabów :D ps. ładnie poprosiłem Marka żeby mi dali pada z gniazdem 3.5mm za mojego starego i napisał że takiego dostanę :)
Akurat to co ten Marek tobie powie nic nie znaczy bo pad nie jedzie do niego on siedzi na chacie/infolinii i nie ma nic do gadania.

Juz tu ktos kiedys po rozmowie tez liczył na pada jak dobrze pamiętam z titanfalla i się przeliczył. Teraz może się tobie uda bo produkują nowe ale zazwyczaj taki jaki wysylasz taki otrzymujesz
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Akurat to co ten Marek tobie powie nic nie znaczy bo pad nie jedzie do niego on siedzi na chacie/infolinii i nie ma nic do gadania.

Juz tu ktos kiedys po rozmowie tez liczył na pada jak dobrze pamiętam z titanfalla i się przeliczył. Teraz może się tobie uda bo produkują nowe ale zazwyczaj taki jaki wysylasz taki otrzymujesz
Nie, bo przy zgłoszeniu jest informacja jakiego pada jest reklamacja. Jeżeli gość zaznaczył, że pada z 3,5mm to dostanie z jackiem ;) Znajomy ostatnio wysłał zwykłego, a bez jakiegokolwiek proszenia się dostał wersję z jackiem.
 
Ostatnia edycja:

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Akurat to co ten Marek tobie powie nic nie znaczy bo pad nie jedzie do niego on siedzi na chacie/infolinii i nie ma nic do gadania.

Juz tu ktos kiedys po rozmowie tez liczył na pada jak dobrze pamiętam z titanfalla i się przeliczył. Teraz może się tobie uda bo produkują nowe ale zazwyczaj taki jaki wysylasz taki otrzymujesz
Dokładnie

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie, bo przy zgłoszeniu jest informacja jakiego pada jest reklamacja. Jeżeli gość zaznaczył, że pada z 3,5mm to dostanie z jackiem ;) Znajomy ostatnio wysłał zwykłego, a bez jakiegokolwiek proszenia się dostał wersję z jackiem.

Przy zgłoszeniu pytają cie o wszystko ale ich nie interesuje z czym masz problem a musza jedynie uwzględnić naprawę lub cie spławić. Infolinia jest w Polsce serwis w Niemczech gdyby tak na każde słowo wierzyli to bym ściemniał ze wysyłam zwykłą konsole i poproszę o elite. Sprzęt jest oceniany na miejscu i na miejscu wydawany nowy lub naprawiany . Jezeli jakimś cudem uda się uzyskać za zwykłego pada nowego z 3,5 mm to dobrze dla użytkownika wtedy bo może juz ni maja tych starych wersji lecz na ogół to co wysyłamy to otrzymujemy. Osobiście wysyłałem na serwis kiedys sprzęt od Ms i na XO swojego pada tylko i to co wysłałem to samo też dostałem . Teraz przypadki typu mój znajomy /moja koleżanka koleżanki nic nie znaczą .
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Otrzymałem pada z wejściem na jack 3.5 :)
 

pg5frankie

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo prosze o informacje odnośnie procesu wymiany pada do Microsoft chodzi mi głownie o wysyłkę, czy opłacamy kuriera upc czy jest to na koszt Microsoft, jeśli się opłaca to jaki jest przybliżony koszt...
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bardzo prosze o informacje odnośnie procesu wymiany pada do Microsoft chodzi mi głownie o wysyłkę, czy opłacamy kuriera upc czy jest to na koszt Microsoft, jeśli się opłaca to jaki jest przybliżony koszt...
Ms opłaca kuriera UPS ty tylko zgłaszasz kurier przychodzi zabiera nic nie płacisz

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom