1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja plus a LT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anton1009, Luty 19, 2012.

1. anton1009

anton1009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    chciałem zapytać czy jeżeli kupię xboxa a do tego dokupię usługę gwarancja plus na 4 lata, w skład której wchodzi ubezpieczenie od usterek nawet z mojej winy to czy stracę tą gwarancję jeżeli bedę chciał wgrać lt? Czy żeby wgrać lt do slima trzeba wyjmować napęd?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    623
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    tak trzeba wyjmować napęd, trzeba zerwać plombe. Więc, tak stracisz gwarancje. Jeśli teraz kupisz ze sklepu to będzie na 99% wyprodukowana po sierpniu 2011 czyli będzie miała nowy napęd którego narazie nie przerobisz.

@DOWN
    W Slimie nie idzie zdjąć bez śladów, po podgrzewaniu w slimie plomba zmienia kolor..

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tracisz gwarancje w momencie zerwania plomb. Mozna je zdjac nie uszkadzajac ich, a nastepnie nakleic spowrotem. Dodatkowo przed wyslaniem do serwisu nalezy wgrac oryginalny FW, bo inaczej moga nie uznac ci gwarancji.
    Konsole trzeba rozkrecic do przerobki.

Wczytywanie...

Poleć forum