1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja używanego xbox'a 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez roszej, Październik 9, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. roszej

roszej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam,

Wczoraj pisałem, może niektórzy czytali temat odnośnie problemów z uzywanym Xboxem, którego kupiłem w Anglii. Przeczytałem pare tematów odnośnie gwarancji i postanbowiłem zarejestrować xboxa. Okazało się że nie był jeszcze rejestrowany i wyświetliło mi, że gwarancja jest do 16 lutego 2010 roku. Jako że ma problemy z odczytem płytek do chciałbym wysłać go na gwarancję.

Czy potrzebny jest dowód zakupu ?

W jaki sposób zgłosić naprawę, jak kliknąłem na stronce żadanie naprawy to wyskoczyło że mam jakieś dane edytować bo sie coś nie zgadza. o Co chodzi?

A taki komunikat mi wyskakuje, pod spodem są moje dane adresowe

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli nie masz dowodu zakupu to gwarancja jest od daty produkcji 2 lata + 3 lata na RROD i E74

Najlepiej zadzwoń i tam zgłoś konsolę do naprawy ;)

4. Versor

Versor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie potrzebujesz dowodu zakupu.

Edytuj swoje dane w profilu na aktualny adres zamieszkania (będzie on wykorzystany do zwrotu konsoli z gwarancji), ustaw kraj na PL (z tego konta już nie będziesz mógł korzystać z golda, w przyszłości utworzysz sobie nowe konto, chyba że wprowadzą golda w Polsce).

Zgłoś przez stronę uszkodzenie, opisz problem.
    Dostaniesz maila potwierdzającego zgłoszenie, później jeszcze maila z UPS odnośnie listu przewozowego do wydrukowania i potwierdzenie nadania. Zapakuj tylko konsolę (bez dysku, pada i innych akcesoriów). Przekaż kurierowi i czekaj na maile informacyjne.

Ja jak miałem pad grafiki to w sumie od wysłania do powrotu konsoli minęło 1,5 tygodnia.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ze wszystkim co powyżej się zgadzam tylko jak napiszesz maila do micro$oftu to dostaniesz maila zwrotnego żeby do nich zdzwonić :) więc nie kombinuj tylko dzwoń od razu

6. roszej

roszej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    Dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze jedna sprawa, o które dane im chodzi? Moje dane nie zgadzają się z istniejącym adresem ? A czy jest taka opcja że ktoś już wcześniej zarejestrował tego xboxa ? czy możliwe abym potem ja mógł zarejestrować na siebie to samo urządzenie?

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    według instrukcji którą dostajesz wraz z zakupem - nie ma takiej możliwości
    ,ale pani na infolinii nie stwarza żadnych problemów i możesz zarejestrować na siebie ,
    chodzi o twoje dane adresowe oraz imię nazwisko ,telefon ,email - muszą być prawdziwe :)
    o paragon się nie pyta ,ale musisz jej podać numer seryjny konsoli
    połączenie jest bezpłatne więc dzwoń - nie bój się :)

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chodzi pewnie o dane podane do rejestracji na Xbox Live ;) Spokojnie mi też tak wyskakiwało a jest wszystko ok

9. roszej

roszej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    No to dla zamknięcia tematu napiszę, że konsolę wysłałem i po 8 dniach otrzymałem zupełnie nową. Dziękuje Wam za pomoc. Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum