1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja Xbox360+kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusz_mar, Luty 16, 2012.

1. mateusz_mar

mateusz_mar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

Mam pytaniem, czy jeśli mam zarejestrowaną konsolę wraz z kinectem na xbox.com to gwarancja jest wyłącznie dla mnie i nie przejdzie przy sprzedaży na nowego właściciela?
    Dziękuje za odpowiedź.
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak sprzedajesz zarejestrowaną konsole, to dołączasz dowód zakupu i normalnie kupujący w razie usterki będzie mógł oddać do serwisu.

4. mateusz_mar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Dzięki za odpowiedź.
    Pozdro

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gwarancja jest na sprzet a nie na ciebie wiec czy bedzie zarejestrowana na Ciebie, czy kogos innego to nie ma roznicy - gwarancja jest na urządzenie a nie na człowieka

6. mateusz_mar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Jesteście pewni tego na 100%? Mam konsolę zarejestrowaną i fakturę imienną ze sklep.gram.pl. Napewno przejdzie gwarancja. Bo gość, który chce od mnie kupić twierdzi, że konsola jest przypisana do osoby, która zarejestrowała i tylko ona może oddać do serwisu.Dzięki za pomoc.
    Pozdro

7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    do sklepu zglaszasz na gwarancje z paragonem wiec ich nie obchodzi jak sie nazywa nabywca bo tego na paragonie nie masz..

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Imię i nazwisko na fakturze nie ma znaczenia. Ważny jest kod konsoli, który się rejestruje. Powiedzmy, że kupiłeś komuś konsole w prezencie. Faktura jest na Ciebie, ale to nie znaczy, że przedmiot nie ma gwarancji. Zresztą jeśli sprzedajesz slima, to prawdopodobieństwo, że trafi do serwisu jest bardzo małe. Jeśli konsola jest przerobiona, to automatycznie traci gwarancje. Chociaż w praktyce i takie przyjmowali.

9. mateusz_mar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Wiecie, tylko jak mam na siebie zarejestrowaną konsolę, to czy nowy właściciela nie będzie miał problemu z oddaniem do serwisu. Numer S/N jest podpisany pod moje dane. Jeszcze jedno pytanie, mnie więcej za jaką cenę mogę sprzedać taki zestaw. Nowe kosztują 1349 zł. Dzięki za pomoc, pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum