Gwarancja xbox360

stefan357

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem ostatnio nowego xboxa360 slim 4GB i dostałem cały zestaw (konsola, pad, zasilacz, kable do telewizora) oraz instrukcje w kilku językach także w polskim oraz taką kartkę na której jest jak podpiąć konsole, jak włączyć pada - same takie podstawowe rzeczy. Ale nigdzie nie doszukałem się karty gwarancyjnej. Oczywiście dostałem paragon zakupu konsoli. I teraz właśnie nie wiem jak to jest z tą kartą gwarancyjną. Proszę o pomoc. pozdrawiam
 

Squashik

Banned
Wchodzisz na stone microsoftu rejestrujesz konsole podajesz kod seryjny i gwarancja liczy się wtedy od daty produkcji. Wrazie potrzeby wchodzisz na stronę i zgłaszasz usterkę , kurier przyjezdza i koniec kłopotu ;)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Paragon podstawa gwarancji.

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Liczy się od daty produkcji jeśli nie masz dowodu zakupu, jeśli masz paragon to od daty zakupu. Ja też nie mam żadnej karty gwarancyjnej. A jeśli coś by było nie tak to najlepiej iść do sklepu i zgłosić.
 

stefan357

Użytkownik
Użytkownik
czyli jak to mam zrobić ? bo posiadam paragon. Kolega Squashik napisał ze jeśli zarejestruje na stronie microsoftu swoją konsole to gwarancja będzie liczona od daty produkcji. Co mam zrobić żeby gwarancja była liczona od daty kupna konsoli (paragon) ??
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Zadzwonić na infolinie m$ jak konsola popsuje się, wtedy skanujesz/robisz zdjęcie paragonu i do nich wysyłasz.
 

stefan357

Użytkownik
Użytkownik
OK. Dzięki wszystkim :) w razie czego będę wiedział co zrobić :)
 

Do góry Bottom