1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja xbox'a 360 dziwna sprawa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mietek52, Grudzień 24, 2011.

1. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Potrzebuje wyjaśnienia pewnej sprawy,otóż kupiłem nowego xboxa w kwietniu chyba juz ze 2 lata temu,albo rok temu. Dzisiaj zarejestrowałem go na stronie,aby zobaczyć ile mi jeszcze zostało gwarancji,a tu takie bajery jak na screenu. http://imageshack.us/photo/my-images/838/gwarancjak.jpg/ O co tu chodzi? Może mi to ktoś normalnie wytłumaczyć? Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli gwarancja standardowa już ci wygasła, ale ciagle masz jeszcze gwarancje na rrod'a czyli jeżeli zapalą ci się na konsoli trzy choinkowe lam czytaj czerwone diody, to Ci naprawią w ramach gwarancji, w innym razie jak kupiłeś konsole rok temu skontaktuj się z nimi i prześlij im dowód zakupu - paragon.

4. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rrod'a raczej w jasperze nie zobacze,a z tym paragonem to pomyśle.

Wczytywanie...

Poleć forum