1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja xboxa 360 slim 4gb +kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez akoj, Maj 28, 2012.

1. akoj

akoj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam problem tego typu, ze xbox porysowal mi plytke (idealnie symetryczne kolka, rysowal tez przy przechodzeniu ze sciezki na sciezke, po prostu gra sie zawiesza) oddalem go na gwarancje (media markt) odpowiedzieli mi ze microsoft nie przyjmie takiej gwarancji bo u siebie nie udalo im sie osiagnac takich samych okregow... co jest chore tym bardziej ze w mailu (rozmowa pracownika MM z centrum obslugi klienta m$) na samym wstepie jest informacja na podstawie zdjec stwierdzamy... dlaczego na podstawie zdjec dlaczego xbox nie zostal wyslany. zawarte w mailu jest takze ze konsola byla pod wplywem ingerencji zewnetrznej stwierdzili to na podstawie zdjec? co w tej sytuacji powinienem zrobic.

PS jeszcze dziwi mnie fakt ze mail ma date 18.05, a mamy dzis 28.05 i dopiero raczyli mnie poinformowac

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na gwarancje oddaję sie do microsoft, nie do sklepu. Jesli jesteś pwien, ze nie byla to ingerencja zew. Spakuj konsoke do kartonu, zareestruj konsolę i wysyłaj.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. akoj

akoj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nawet jezeli zaraz mina mi dwa latka jak mam konsole? czytalem ze gwarancja microsoftu trwa 12miesiecy tylko.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wypełnij formularz na stronie MS i oddaj konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum