1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja z fakturą na inną osobę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michaelbtw, Czerwiec 27, 2012.

1. michaelbtw

michaelbtw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam zamiar kupić Xbox'a SLIM 4GB i zależy mi na najniższej cenie i gwarancji jak chyba każdemu. Mam pytanie odnośnie gwarancji czy jako osoba fizyczna, a firma są jakieś różnice co do długości gwarancji? Bo słyszałem, że na firmę jest tylko rok, a normalnie 2 lata. Jeszcze jedno pytanie czy jeśli kupię xboxa od kogoś z allegro i faktura będzie na niego to czy normalnie będę mógł potem realizować gwarancję? Mam nadzieję, że kumacie o co mi chodzi i z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Gwarancja w Misrosoft jest na podstawie numeru konsoli, a bynajmniej ja tak miałem jak wymieniałem pada.

1 osoba to lubi.
  4. michaelbtw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi Ci i datę produkcji konsoli? Bo o ile się nie mylę to gwarancja obowiązuje także od daty zakupu (jeśli zachowasz dowód kupna).

5. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Gwarancja jest na towar, wiec ważne aby mieć dowód zakupu, nieważne na kogo jest wystawiony .

1 osoba to lubi.
  6. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Z tyłu masz numer konsoli, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa ale tym numerem rejestrujesz swoja konsole na stronie MS, ja tak zrobiłem i normalnie mi wymieniali pada, nie pytali o paragon czy inne takie pierdoły.

1 osoba to lubi.
  7. Vish

Vish Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Swords, Irlandia
    Tutaj mylisz okresy rekojmi dla firm i osob prywatnych z tym rokiem i dwoma latami.

Gwarancja MS na konsole to 2 lata od daty zakupu, bez wzgledu czy firma czy osoba prywatna.

1 osoba to lubi.
  8. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Gwarancja jest na dwa lata.

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie ma żadnej różnicy w gwarancji czy kupujesz na firmę czy jako osoba fizyczna, na konsolę jest 2 lata gwarancji w obydwu przypadkach.
    Faktura może być wystawiona na inną osobą a MS i tak ją uzna :) i wtedy gware masz od daty zakupu a nie daty produkcji konsoli :)

1 osoba to lubi.
  10. michaelbtw

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieję, że macie rację i wielkie dzięki za pomoc ziomki :)

Wczytywanie...

Poleć forum