1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xinqev, Marzec 12, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

No więc kilka dni temu kupiłem konsolę w Media Expert z gwarancją na 2 (albo 3 - już nie pamiętam) lata. W pudełku mam tylko gwarancję producenta, a od sklepu nie dostałem nic oprócz paragonu.

1) Czy ten paragon jest wystarczający, żeby udowodnić, że mam gwarancję, czy raczej powinienem dostać jeszcze jakiś papierek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Bez paragonu gwarancja liczy sie od daty produkcji konsoli, z paragonem od daty zakupu

4. kowalski1234

kowalski1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli nie masz paragonu to ważne jest jeszcze, żeby gwarancja była "podbita" przez sprzedawce.

5. Xinqev

Xinqev Guest

Czyżbyśmy się nie zrozumieli? Paragon posiadam. Nie mam żadnej karteczki z gwarancją (co kupiłem, itp.), nic nie było podbijane. Powinienem do nich jechać?

6. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Przecie MS zadnej karty gwarancyjnej nie daje, a na podstawie paragonu jest 2 lata gwarancji od strony sklepu z reszta konsola ma gwarancje producenta

7. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    rejestrujesz konsole na xbox.pl, przesyłasz skan paragonu i masz gwarancję MS na zarejestrowaną konsolę. To wszystko. MAsz 2 lata gwarancję ogólną, 1 rok na akcesoria + dodatkowo jeszcze jeden rok na RODA (2+1)

8. Xinqev

Xinqev Guest

Czyli tak:

1) W sklepie paragon załatwia wszystko? Czyli żadnej dodatkowej kartki nie muszę mieć, oni mają mnie jakby w jakiejś bazie danych?
    2) Gwarancję MS załatwiam poprzez xbox.pl i.. mogę to zrobić kiedy chcę?

9. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jaka baza przecie MS wie ze to jego konsola po numerze seryjnym
    Rejestrujesz konsoile gdy cos masz z nia nie tak
    A paragon jest po to zeby udowodnic ze ja kupiles w danym dniu, miesiacu, roku i zeby od tego okresu szla ci gwarancja

10. Xinqev

Xinqev Guest

Pisałem o SKLEPIE.. a konkretnie tym, w którym zakupiłem konsolę (Media Expert). Czy tam wystarczy paragon?

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak w sprawie gwarancji załatwiasz w microsoft, w sklepie nic. Nie ma żadnych kart gwarancyjnych.

12. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Czy ty rozumiesz co sie do ciebie pisze nie wazne w jakim sklepie sklep nie daje gwary bo i tak konsola jest wysylana do producenta

13. Xinqev

Xinqev Guest

Okej, rozumiem. Tylko czemu w takim razie w sklepie mi mowili, ze 200zł mam przedłużoną gwarancję?

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    na 5 lat masz ubezpieczenie na sprzęt czyli możesz rzucić ją o ziemie dostajesz nową od sklepu. To jest ta twoja przedłużona gwarancja

15. Xinqev

Xinqev Guest

Czyli warto było ją kupić? A co do tej gwarancji producenta - jak pisano wyżej: skan paragonu musze wrzucić już teraz, czy mogę później, czy dopiero jak np. mi się konsola popsuje?

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Czy warto było?, ja na przykład bym nie kupił tego ubezpieczenia. Skan paragonu wysyłasz na prośbę MS :) jak reklamujesz coś np. pada.

Wczytywanie...

Poleć forum