1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suhacz1989, Październik 17, 2011.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam pytanie date produkcji mam konsoli 17.10.2009. Na konsole mam 2 lata gwarancji od daty produkcji. 10 pazdziernika bieżącego roku wyskoczył mi bład e 64. Na stronie MS zgłosiłem 13 pazdziernika i przesłali mi tego samego dnia etykiete. Lecz wyśle konsolę dopiero jutro tz 18 października. Mam pytanie czy gwarancja moją konsolę obejmuję jeżeli wyslę ja dzien po upływie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Kiedy zakupiłeś konsolę? Bo liczy się od daty zakupu, a nie produkcji...
    Skoro zgłosiłeś szkodę jeszcze w gwarancji, to powinni ci ją uznać.

4. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a czasami nie jest tak ze gwarancja jest liczona 2 lata od zakupu a jezeli sie nie ma paragonu to od daty produkcji ?

5. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Dokładnie tak jest. Jednak skoro zakupiłeś konsolę, to chyba masz jej paragon?...

Wczytywanie...

Poleć forum