1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gwarancyjna wymiana konsoli, co należy zrobić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robert100272, Czerwiec 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. robert100272

robert100272 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam nową konsolęxbox360. Zestaw fabryczny konsola plus kinect okazał się bublem. Po rozpakowaniu z pudełka okazało się, że pad ma nieprecyzyjny krzyżak (nie działa nacisk w prawo) i sensor kinect jest obrócony w poziomie (do swojej podstawy o około 20 proc. ) co go eliminuje przy montowaniu na obudowę TV LCD. Dokupiony pad działa dobrze a sensor na podłożu można postawić bokiem by kamerka była na wprost ale nie oto chodzi. Konsola była używana kilka dni, ściągniętych jest kilka gier na dysk, utworzony został profil.
    Pytanie. Czy przy wymianie konsoli (muszę oddać komplet oprócz dysku) należy wykonać jakieś kopie? Czy wystarczy, że włożę dysk do nowej konsoli i wszystko wróci (profile) Czy dane na koncie są przypisane do konkretnej konsoli czy tylko do wartości na niej czyli na twardy dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bialywbc

bialywbc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jezeli kilka dni, to co tam masz na dysku co chcesz zachowac? nie powinni ci kasowac zawartosci dysku.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Po pierwsze w sprawie gwarancji dzwonisz do MS i zabierają tylko uszkodzone akcesoria, nie trzeba całej konsoli wysyłać. A co do usterek - pady od xboxa tak mają, a podstawę kinecta można przekręcic ręcznie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. robert100272

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwsze w sieci nie znalazłem numeru telefonu do MS. Jedyny kontakt to chat w języku angielskim.
    Po drugie sensor jest obrócony w poziomie. Słyszałem , że w pionie niektórzy na siłę dają rady mimo własnego ruchu, ale w poziomie to chyba się nie da, przynajmniej delikatnie nie idzie.
    Proszę o ewentualny link odnośnie numeru tel. pomocy MS, szukałem chyba przez godzinę i znalazłem tylko chat w języku angielskim a tam od razu odsyłają do formularza naprawy w którym jak wypełnimy swój problem to nie ma odpowiedzi czy można odesłać sam sensor.
    Dziękuję za ewentualną pomoc. Robert.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1104
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kinect'a w poziomie można przekręcać po ok. 45st w obie strony (sprawdzałem),
    w poziomie sam się ustawia,ewentualnie w konfiguracji-ale z pada, rękami w pionie nie ruszaj.

Co do serwisu:
    Konsola Xbox 360
    Skontaktuj się z nami - Xbox.com

1 osoba to lubi.
  7. robert100272

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję za pomoc! Po odpowiedzi #Jabar wziąłem Sensor w swoje ręce i okazało się, że przy wcześniejszej próbie (delikatnie) nie obrócił się w poziomie. Przy drugiej próbie użyłem nieco siły i jest OK. Szkoda, że na czacie takich rzeczy nie doradzają tylko od razu do serwisu.
    A co do Pada, to zakupiony dodatkowy działa idealnie, krzyżak z lewej strony jest umiejscowiony centralnie i działa idealnie natomiast ten z zestawu trzeba naciskać w prawo z większą siłą i jakby dotyka obudowy.
    Najważniejsze, że Kinect jest prosto, a Pada mogę spokojnie odesłać. Dzieci były by zawiedzione (kilka dni zabawy i już serwis). Dziękuję za pomoc. Robert. Myślę, że można zamknąć temat.

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1104
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum