1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

GwG a trial. XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sk8er, Wrzesień 8, 2016.

1. sk8er

sk8er Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie . Bo według waszego forum dotyczącego Xone bazy wiedzy konto trial pozwala na ściągnięcie gier z GwG. A na aukcjach z kodami 48h jest napisane że KOD UMOŻLIWIA GRĘ ONLINE, JEDNAK NIE ZMIENIA STATUSU KONTA NA GOLD.

to jak to naprade jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bo kod nie zmienia statusu gold, nadal masz triala. Status Gold jest od miesiąca wzwyż. Kiedyś szło na trialach przypisywać gry z gwg do konta i kupować gry na zniżkach w dwg, ale obecnie jest to zablokowane i taki trial pozwala Ci grać tylko w multiplayerze.

4. sk8er

sk8er Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podobno da radę, że gry działają normalnie dalej, ale ja Ci tego nie potwierdzę, bo ja kupuję normalnie jak człowiek golda na swoje konto niż bawić się w cebulowanie :p Wtedy te lewe konto ustawiasz jako domowe i powinna gra normalnie działać. Jak chcesz mieć grę przypisaną do swojego konta to musisz kupić miesięcznego golda w formie kodu, a nie konta, a taki kod kosztuje 37,99 na allegro najtaniej. Do tego żeby grę z x360 przypisać to musisz mieć dodaną do konta MS kartę płatniczą/kredytową/debetową no chyba, że masz xboxa 360 to tam bez karty można tą grę przypisać.

6. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli na innym koncie ustawisz domową to gry z gwg będą działać.
    A nie lepiej kupić zdrapkę na 12 mc na allegro jest za 168zł co wychodzi miesięcznie 14 zł
    I nie musisz się bawić w jakieś konta a 14 zł za 4 gry miesięcznie to myślę że warto wydać.

Wczytywanie...

Poleć forum