GWG jaka kolejna gra

White9

Użytkownik
Użytkownik
Będą, ale z tego co się orientuje tylko dla tego profilu. Miałem podobną sytuację, złożyłem się z kuzynem na grę, ja kupiłem, pobrałem, u niego musiałem przenieść licencje, żeby mógł ją odpalić na swoim profilu. Jest jeszcze opcja "na dwa pady".
 

Jarajek

Użytkownik
Użytkownik
Będą, ale z tego co się orientuje tylko dla tego profilu. Miałem podobną sytuację, złożyłem się z kuzynem na grę, ja kupiłem, pobrałem, u niego musiałem przenieść licencje, żeby mógł ją odpalić na swoim profilu. Jest jeszcze opcja "na dwa pady".
Gra uruchomi się na każdym profilu w konsoli, na której była pobrana pierwszy raz. Więc mogliście zrobić w następujący sposób: Ty kupując grę z twojego profilu, ale na konsoli kuzyna i później pobranie gry na twoją konsolę z twojego profilu lub kuzyn kupując z jego profilu na twojej konsoli i później pobranie jej na jego konsoli. Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale :)
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
Troszkę zagmatwane, ale tak, zrozumiałem ;d Faktycznie, mogłem tak zrobić, ale ja po tym jak kupiłem i pobrałem na swojej konsoli i przeniosłem na jego konsole licencje to po jakimś tam czasie przeniosłem ją ponownie na moją konsolę ;P Czemu nie wpadłem wtedy na to co ty, było by mniej zachodu...
 

Do góry Bottom