1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

H.A.W.X. 2 błędy w abgx360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dragon124, Wrzesień 5, 2010.

1. Dragon124

Dragon124 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam , pierwszy raz się z tym spotykam :
    Imageshack - bdabg.jpg

Nie mam pojęcia co zrobić aby te błędy naprawić , mimo tego nagrałem grę ale niestety wyświetla się tylko aby wyłączyć i włączyć konsole , lub wytrzeć płytę miękką szmatką.
    Posiadam iXtreme 1.61
    Po sprawdzeniu płyty dostaję coś takiego :
    http://img94.imageshack.us/f/dvderror.jpg/
    Czyli płyta walnięta ?? Nie chciałbym wypalać nastepnej i jej zepsuć bo moze trzeba iso inaczej skonfigurowac ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    wyglada ok,pierwszy blad bo wave 6 a drugi po nie ma jeszcze bibliotek stealth
    z activate iso powinno hulac,moze cos sie zle wypalilo,albo poczekaj az beda biblioteki stealth i wtedy wypal
    pamietaj o predkosci 2,4 i polecam do nagrywania clone cd zamiast img burn

4. Dragon124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Clone cd wypalałem jak zawsze :) Prędkość 2,4 zmiana jedna : płytka Esperanza bo Verbatimy mi się skończyły.
    Jest jakiś specjalny activite iso pod wave 6 ? Czy TnT ******* - Polski katalog torrentw - (WAVE 4) iXtreme 1 6 activate iso for wave 4 games
    może być ?

@wgrałem patcha Wave 4 jeszcze raz teraz przy Video już nie ma błędu :)
    Stealth check passed ! więc tu jest ok.
    Zostało : Verification failed ; There is no veridied rip of Xex CRC BE8F9DED in the online database. ; AutoFix Failed, stealth is still unverified.
    Ale to chyba odnosi się tylko do tego że nie mają HAWXA jeszcze bazie ? I śmiało można nagrywać i grac ??

5. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    OMG. Oczywiście , że tak kopia jest dobra lecz ma SSv1 , więc nie graj na tym po sieci jeżeli grasz offline to spokojnie 100% dobra gra , to znaczy tylko tyle , że nie rozpoznaje wave i że nie ma obrazu w bazie... i tyle...

6. Dragon124

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ta 100% dobra gra po nagraniu nie działała ... teraz już rozpoznaje wave jest stealth passed więc jutro nagram i mam nadzieję że bedzie już śmigać. Bo nagrało sie dobrze ... a wątpie żeby płyta była zrypana.

@ Myślę że znalazłem przyczynę problemu : Gre nagrałem z wave 6 a posiadam iXtreme 1.61 dlatego nie odczytało gry , musiałbym płytke activite iso wypalać , ale spatchowałem do wave 4 nagrałem na płytkę Platinuma i gra śmiga :) Dałem rade :) Dzięki za pomoc , temat do zamknięcia !

7. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Obraz jest dobry, wina leży po stronie Esperanzy ! Kup porządną Verbe i będzie śmigać.

Wczytywanie...

Poleć forum