1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HadSety czyli słuchawki MSI problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Jonasz1994, Kwiecień 28, 2010.

1. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Mam problem z słuchawkami polega on na tym ze jak chce gadac z kims i podłanczam je to szłysze w tylko takie pinanie jak by cały czas ktos wyłanczał i włanczał mikrofon to sie robie podczas obrucenia kabla a gdy zrobie go w lewo to wtedy jest wszystko ok dopuki nie bede ruszał kabla a np. jak odłoze go na chwilke i po chwili chce go wziasc to jest to samo :(:mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Może styki (2 piny na jacku) są zabrudzone ? Bo moim headsetem oryginalnym moge kręcić jak chce :D

4. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    nie sa zabrudzone a cos mi sie wydaje ze ten kabelek od hadseta co idzie z ta wtyczka do pada to gdzies on jest przerwany i dlatego mam na gwaracji konsole jest z grudnia wiec moze warto wyslac do MSI

Wczytywanie...

Poleć forum