1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Hakerzy obdarowują graczy Grand Theft Auto Online dodatkową gotówką

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 26, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rockstar przygotował dla graczy Grand Theft Auto Online niespodziankę w postaci świątecznych atrakcji. Okazuje się jednak, że prezent użytkownikom sprawili nie tylko developerzy, ale też hakerzy, którzy… podwajają ilość posiadanych pieniędzy losowo wybranym "ofiarom".

Do 5 stycznia gracze Grand Theft Auto Online mogą kupić maski bałwana, renifera i świętego Mikołaja i inne świąteczne ozdóbki i odzież. Mogą też poganiać się po śniegu, jako że spadł on na Los Santos, z kolei w aplikacji do robienia zdjęć pojawiły się okolicznościowe filtry. Miłe drobne upominki, prawda?

Problem tylko w tym, że obdarować użytkowników postanowił nie tylko Rockstar. Na oficjalnym forum studia fani donoszą o bliżej niezidentyfikowanych hakerach, którzy podwajają ilość posiadanych pieniędzy w grze. Co więcej, sami gracze mają na to niewielki wpływ, a wszystko zależy od nieuczciwej osoby – po dołączeniu do sesji jednej z nich, wydana gotówka wraca na konto. To nie wszystko – znaleziono ponoć też sposób na klonowanie drogich aut, które potem można sprzedać.

Niestety gracze, którzy skorzystali z otrzymanej w ten sposób kasy mogą liczyć się z tym, że zostaną zbanowani. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce Rockstar rozwiążę sprawę.

Przedstawiciele Rockstara poinformowali, że zamierzają – na podstawie automatycznego systemu namierzania, analizie podejrzanych statystyk i skarg innych fanów – wyłapać oraz zablokować nieuczciwych użytkowników, zamierzają też anulować transakcje, które zostały dokonane za pośrednictwem niezbyt legalnie zdobytych pieniędzy. Zapewniają jednak, że gracze niezaangażowani bezpośrednio w cały proceder (np. jeśli zostali przypadkowo „obdarowani” dodatkową gotówką) nie zostaną ukarani banem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    mało to znajomych robi myk z sprzedaniem drogich aut i szybkim wylogowaniem sie i logowaniem pnownie????

4. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A na której platformie do gry dzieją się takie dziwy?

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uuuu a mi nic nie dali.

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skoro serwer R* jest wspólny to pewnie na obu.

8. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    troche duzo jest tych bugow z nabijaniem kasy itp w tym GTA , troche szkoda, jestem za banowaniem graczy nie fair-play

9. Macias1991

Macias1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Dzisiaj dziwnym trafem zostałem obdarowany milionową kwota 19 000 000 $, nie miałem pojęcia skąd taka kasa.
    Teraz już wszystko jasne:)
    Czyli co mogę spodziewać się bana od panów z R za to że nic nie zrobiłem? "Fucking Logic"

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Najlepiej jak najszybciej zrób screena, napisz do nich maila, daj załącznik w postaci owego screena i wyślij. Nie wiem jak Ty, ale wolę, żeby mi odjęli te kilkanaście milionów baksów, niż całkowicie być odciętym od gry na zawsze.

11. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Ja wczoraj zabiłem gracza z nagrodą na głowę i dostałem 2 miliardy GTA$.

Na stronie R* sporo ludzi o tym pisało i zdarzało się na obu konsolach.

Szczerze to co do banów to mi się nie wydaję bo R* wie, że dużo niewinnych graczy zostało "ofiarami" modderów i wątpię żeby mieli sypać banami na tylu uczciwych graczy. Chociaż zabezpieczyć się nie zaszkodzi...

12. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Tak jw też nie sądzę żeby wszyscy mieli zostać ukarani. To by było wbrew zasadą. A dziwnym trafem też dostałem w sumie 3 razy kase. Pierwszym razem 100 mln i podczas drugiego grania kilka dni później 2x w jednej sesji 12 mln i 200 mln od dwóch innych graczy, także i ja nie mogłem na to nic poradzić. Wiadomo człowiek zadowolony że ma tyle hajsu ale z drugiej strony i tak już nie mam co kupić w tej grze, a teraz niby jeszcze bany mają za to sypać. Ehh normalnie już klocka bym nie kupił. Druga sprawa jeżeli ktoś już z Was się odwoływał w tej sprawie to proszę mi dać jakieś namiary i porady co w tej kwestii zrobić by uniknąć tego bana ?

13. Linch

Linch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dostałem od kogoś w prezencie 190 mln. Kupiłem sobie za to dwie superfury. Nie prosiłem się o tą kasę i nie zrobiłem nic złego. Jeśli dostanę za to bana na postać to Rockstar wykaże się nadzwyczajną głupotą i to będzie mój koniec z GTA Online, bo moja cierpliwość i tak powoli się kończy. Nie wiem, czy w swoim życiu spotkałem bardziej zabugowaną grę sieciową.

BTW. Informację o banach dla osób, którzy korzystają z darowanej kasy to sobie chyba autor tego newsa wyssał z palca. Nikt z Rockstara nic takiego nie powiedział, więc nie siejcie paniki. Wyczytałem na supporcie, że konsekwencje poniosą osoby obdarowujące, a nie obdarowane.

14. ShItTeR92

ShItTeR92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Zgodzę się z tym. Gta online ma sporo bugow. Nie spotkałem się jeszcze z taką grą, moim zdaniem powinni po prostu odebrać tą całą kasę tym co dostali za free a hakerów ukarać banem, bo skoro wszyscy dostaną bana no to sobie mogę konsole przez okno wyrzucić, bo gra bez online to nie gra a nie będę kolejny raz napychał kieszeń microsoftowi a tym bardziej rockstarowi ;>

EDIT:
    Linch no to mnie trochę uspokoiłeś ale mimo to będę śledził dalej temat :>

15. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hoya Wam zrobią.

Zluzujcie majty, za co macie dostać bana? Za to, że jakiś moder przelała Wam kasę? Najwyżej usuną Wam kasę od modderów albo pojazdy kupione za te pieniądze. Rockstar nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, a GTA O beta jest bardziej dziurawe niż szwajcarski ser. Sam wczoraj spotkałem ludzi, którzy wyznaczali na swoje głowy po 2 bln, w dodatku mieli God mode, więc wybijali każdego, kto się zbliżał, jak kurczaki.

16. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    To wy chyba nie graliście w bf 4 jeżeli waszym zdaniem GTA to zbugowana gra. Co do banow to nie będą na konto Xbox tylko na konto w grze

Tchnięte z SGS GT-I9000

17. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też tak myślę że żadnych banow na rozgrwke nie będzie bo to by było bez sensu i bardzo krzywdzące dla uczciwych graczy. Ktoś gra od początku i poświęca każdy swój wolny czas na rozgrywkę online i na wszystkie osiągnięcia w grze zapracował wieloma godzinami gry wiec jeśli taka osoba dostała by bana za to że przez przypadek stała się ofiara jakiegoś modera to ze strony Panów z Rockstar to by było bardzo niesprawiedliwe.

Wysłane z telefonu L710

18. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Według mnie, jedyne rozwiązanie to załatanie tych dziur i zresetowanie statystyk. Gra całkowicie straciła sens.

19. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedyne co wam mogą zrobić to wyzerować konto. A same gta online to jedno wielkie nie porozumienie.

20. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ludzie, spokojnie. Rockstar mówił, że ci, którzy zostali obdarowani gotówką od hakerów nie zostaną w jakikolwiek sposób ukarani. R* pracuje nad sprawą, być może już po nowym roku będziemy wolni od hackerów i będziemy mogli organizować napady! :)

Wczytywanie...

Poleć forum