1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Hakerzy ponownie zaatakują PSN oraz Xbox Live w święta? Grupa Phantom Squad zapowiada atak!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 15, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Zapewne wszyscy czytelnicy pamiętają ubiegłoroczne problemy PlayStation Network oraz Xbox Live. Lizard Squad postanowiło pokazać swoją siłę i wyłączyło sieciowe usługi Sony oraz Microsoftu. Od tego czasu nie mieliśmy większych problemów z hakerami, ale kolejne ataki zostały zapowiedziane na zbliżające się święta.

Phantom Squad uaktywniło się kilkanaście dni temu na Twitterze i członkowie grupy demolują serwery kolejnych usług oraz produkcji. W ostatnim czasie padł Reddit i przestępcy zaatakowali również gry – między innymi Star Wars: The Old Republic, Grand Theft Auto V, Call of Duty: Black Ops III.

Hakerzy potwierdzili, że zamierzają w zbliżające się święta wyłączyć PSN oraz XLive na cały tydzień:

Moglibyśmy pomyśleć, że są to tylko zapowiedzi dzieciaków, ale Phantom Squad w przeciągu kilku ostatnich dni pokazało swoją siłę, a sprawą zainteresował się nawet Kim Dotcom (twórca Megaupload, w ubiegłym roku przewidział ataki i starał się pomóc graczom):

Cóż… Miejmy nadzieję, że tym razem skończy się tylko i wyłącznie na groźbach.

Ostatnia edycja: Grudzień 15, 2015
    Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chyba miejmy nadzieje, że M$ popracował nad zabezpieczeniami..

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zabezpieczenia tu nie pomogą zamulą serwery atakami DDoS i tyle. Musieli by przekierować ruch gdzieś... Niby są jakieś zabezpieczenia przed tym ale w praktyce jest jak jest.

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    788
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Myślę że po ostatnim ataku poszli po tak zwany "Rozum do glowy" i poprawili zabezpieczenia :) ale już niedługo się przekonamy

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Piszecie ze demolują serwery usług i produkcji. Czy Ddosowanie to demolowanie?! Serwery prawdopodobnie samoczynnie sie odlaczaja bo dużego ddosa jest bardzo cieżko powstrzymać. Serwer ktory ddosuja moze być max. Kilka h i wróci spowrotem gdy informatycy zajmą sie problemem. W żadnym dotychczas przypadku NIE włamali sie do serwerów jak to było kiedyś z psn. Phantomsquad: Mniej gadania, więcej czynu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Te pajace robią na złość graczom a nie korporacją, są żałośni.

Julian1916 i rasomaso lubią to.
  8. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Hehe no to lipa i gips .

9. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Krzychu ma rację.
    Robią świnie graczom a nie korporacji.
    Dla mnie takie coś to jest zwykły kajfus a nie haker.

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

10. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Kurde a jak tyle nowych tytułów będę maił pod choinka i w święta nie pogram :p

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Znowu zacznie się ból dupy, bo ludzie nie mogą sobie pograć. Ojeja...jak mi wszystkich szkoda :p Jest mnóstwo innych rzeczy na spędzenie czasu, konsola to nie wszystko. Osobiście nie robi mi to różnicy czy będzie działać czy nie ;)

Kyron lubi to.
  12. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie rozumiesz że w takie dni ludzie mają kilka dni wolnych mogą się spotkać na sieci i pograć razem. W tygodniu ludzie pracują, w weekendy jest masą obowiązków a w święta jest kilka dni wolnego. Jedni pracują rano inni wieczorami i ciężko się spotkać na sieci. Z drugiej strony nie pojmuje takiego podejścia, czy jak ci w sklepie policzą o 10zł więcej do rachunku to machniesz ręką i wyjdziesz uśmiechnięta ? Te mnóstwo innych rzeczy można robić w mnóstwo wolnych innych dni w roku.

Ps. Ja pracuje losowo 3 dni w tygodniu więc mam w ogóle pochrzaniony grafik średnio jak jestem w domu to mam 1/3 znajomych dostępnych w GTA Online a w weekendy np. i 10/15 w święta i po 30/70 subtelna różnica.

13. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja to doskonale rozumiem, nie musisz mi tego mówić. Święta się spędza z rodziną, a nie przy konsoli :) Co z tego, że większość ma wolny czas? Ja nie muszę siedzieć przy konsoli w święta i dlatego mam inne podejście niż reszta. Jest to moja sprawa, a nie Twoja. Ty chcesz to graj, ja nie muszę.
    Tak z wyprzedzeniem już mi się chce śmiać ile osób odniesie konsolę do sklepu po świętach, bo im Internet nie działa ;) Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka z tym rachunkiem. Porównanie bez sensu :)

14. krzys1190

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A i owszem jeżeli będę w domu to sobie pogram.

Dla mnie śmieszna jest gadka że święta są dla rodziny a co w całym roku to nie można się spotkać ? To samo groby trzeba lecieć w ten jeden dzień bo całego roku nie ma.

Magia świat już u mnie dawno minęła zrobiła się z tego ohydna komercha, dziś idę do sklepu i kupuje co chcę praktycznie wszystko jest na wyciągniecie ręki, zresztą ty do tego inaczej podchodzisz ja inaczej nie ma się co drapać ;)

To tak jak ja, w takim razie rozejm :)

Ostatnia edycja: Grudzień 15, 2015
  15. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @krzys1190@krzys1190 no właśnie tak się zastanawiam co Ty się mnie tak czepiasz :p Ja wyraziłam tylko własne zdanie, a co inni będą robić to mnie akurat najmniej interesuje :D

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie ma to jak walczyć z korporacjami poprzez psucie czasu wolnego graczom...

17. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Najgorsze jest to, że nie mając połączenie z livem można coś pograć np na singlu ale jak live szwankuje to wywala błędy co 30 s gry itd ( jak to miało miejsce kilka dni temu) a wtedy trzeba sie ręcznie wylogowywać lub odłączyć sobie neta:p

18. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Mnie nic nie wywalalo, fakt byly problemy z lista znajomych na xbox com jak i na samej konsoli ale tyle, bez problemu gralem w COD'a na multi. Moze to kwestia do jakiego serwera jest sie podlaczonym.

19. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Rok temu to była niezła jazda .

Co ciekawe jak ktoś był zalogowany do gtao mógł grać jedynie nowi dołączyć nie mogli.

Tak byli na początku ataku dzień później może dwa live padł całkiem hehe .

20. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Przed atakiem DDos skutecznego zabezpieczenia nie ma, można próbować przekierować ruch sieciowy na serwer ślepy ale....najpierw został stworzony a raczej stworzona sieć bootnetu i czeka na sygnał od grupy tak ogólnie wygląda. A święta spędza się z rodziną a nie konsola i telewizorem oglądając pierdoly które są co roku na święta.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

21. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Chyba nie bedziesz mi mowil jak spedzac swieta...o_O
    Tak jak mowilem, serwery co najwyzej beda wylozone na kilka godzinek... sprawdzcie sobie ich twitter przeciez to jakas parodia jest a nie ¨hackerzy¨ jezeli w ogole mozna ich tak nazwac.

Wczytywanie...

Poleć forum