Hałas Zasilacza

helpme

Użytkownik
Użytkownik
Czy to normalne ze zasilacz hałasuje??
 

Skillz

Użytkownik
Użytkownik
hałasuje ? on tylko dostarcza prąd nie może hałasować, opisz dokładnie jak "hałasuje" może to xbox po prostu szumi jak czyta gre z dvd'ka
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
w zasilaczu może piszczeć cewka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
w zasilaczu jest tez wentylatorek maly :p
 

helpme

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie chodzi jak taki wentylatorek :p i sie zastanawiam czy moze byc w zasilaczu wentylatorek :p bo halasuje jak konsola :p
 

helpme

Użytkownik
Użytkownik
czy taki halas moze wplynac na konsole badz zasilacz? czy poprostu mam jakis mini wiatraczek w zasilaczu??? :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Kazdy ma mini wiatraczek w zasilaczu, a chodzi on prawie niesłyszalnie
 

Joy5593

Użytkownik
Użytkownik
a napeweno nie pomyliles zasilacza z konsola ? tzn: dzwieku z konsoli z zasilaczem ? :O
Bo to raczej Xbox "powinien" hałasowac.
 

Skillz

Użytkownik
Użytkownik
a jak konsola wyłączona a zasilacz podłączony to on (zasilacz) nadal hałasuje ?
 

helpme

Użytkownik
Użytkownik
to jest na tej zasadzie ze gdy wlaczam konsole to konsola troche halasuje czyli normalnie i do tego jeszcze zasilacz tez wydaje dzwieki dokladnie to kolo kabla (nie tego kolo lampki)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
W zasilaczu jest wentylator i stąd ten hałas :)
 

helpme

Użytkownik
Użytkownik
ale moj wczesniejszy zasilacz tak nie hałasował :p bo tera mam nowy bo tamten sie przepalil :D
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Rozbierz zasilacz i włacz x'a bedziesz wiedzial co jest :) Jesli to wentylator i da sie go wymienic to wymien na nowy ;P
 

helpme

Użytkownik
Użytkownik
a jak mam go rozebrac?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Tego nie wiem. Wszystko mozliwe ze pod stopkami sa srubki.
 
P

Pawlllosss

Guest
A jest dobrze podłączony, wtyczka dociśnięta? Kabel nie ma żadnego przegięcia w jakimś miejscu i czy ma krótką trasę z gniazdka do konsoli czy długą? Czy nie jest blisko jakichś urządzeń wytwarzających pole magnetyczne, czy coś w tym stylu? Jeżeli tak to sprawdź z dala od nich. Mi się wydaję, że powinieneś się spytać jakiegoś elektronika(czy elektryka), bo to nie jest raczej wina zasilacza.
 

pepe219

Świeżak
Świeżak
No to kolego masz Stereo Surround a tak na poważnie to ten wiatrak się zakurzył i dlatego tak hałasuje. Nie pamiętam już z której strony on był ale weź odkurzacz i przyłóż do dziurek od strony kabla który idzie do gniazdka i od strony kabla który idzie do xboxa. A i pod żadnym pozorem NIE rozbieraj zasilacza. Większość wnętrza jest pokryta pastą termo przewodzącą który bardzo lubi brudzić na biało różne rzeczy i jest ją bardzo trudno sprać a po za tym śruby są tak mocno sklejone, że aby je odkręcić trzeba je podgrzać aby zaczęły topić plastik. Odradzam jednak rozbieranie zasilacza od X-a

PS: Jeśli wyssanie kurzu odkurzaczem nie pomoże, to znaczy, że kurz wlazł na ośkę od wentylatora i żeby se głowy nie zawracać kup nowy zasilacz a ten sprzedaj stracisz na tym z 20 zł a już nie będzie ci hałasować.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
A jest dobrze podłączony, wtyczka dociśnięta? Kabel nie ma żadnego przegięcia w jakimś miejscu i czy ma krótką trasę z gniazdka do konsoli czy długą? Czy nie jest blisko jakichś urządzeń wytwarzających pole magnetyczne, czy coś w tym stylu? Jeżeli tak to sprawdź z dala od nich. Mi się wydaję, że powinieneś się spytać jakiegoś elektronika(czy elektryka), bo to nie jest raczej wina zasilacza.
0_o

?Qué?


wiatraczek może być zapchany kurzem albo całkowicie zwalony

zasilacz się łatwo rozkręca , wystarczy ściągnąć wszystkie nóżki i krzyżakiem po odkręcać śrubki. Watrak znajduje się w górnej części, którą też trzeba rozkręcić

PS: pepe219 rozkręcenie zasilacza z jaspera zajęło mi 5 minut ,bez żadnego rozgrzewania ,jak również nie spotkałem żadnej pasty tylko wyschnięty czarny silikon A nawet złożyłem tak że nie ma śladu po ingerencji.
 

Do góry Bottom