1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Half-Life 2: Episode 3 na E3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Czerwiec 6, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie wiadomo co o tym myśleć. Najpierw Valve rozsyłało maila, stylizowanego na komunikat z korporacji Aperture Science, który odwoływał przewidziany na 14 czerwca pokaz gry Portal 2, twierdząc, że będzie on zastąpiony niespodzianką. Teraz to. Half-Life 2: Episode 3 na E3?
    Mail do mediów, odwołujący prezentację gry Portal 2, którą zaplanowano na 14 czerwca (a więc dzień przed oficjalnym startem E3), został wysłany już w minioną środę. Informował o tym, że pokazu co prawda nie będzie, ale zamiast niego będzie niespodzianka - „a ponieważ to niespodzianka, spodziewajcie się niespodziewanego”.

W weekend do sieci trafił obrazek, jak ten powyżej – z datą 14 czerwca i nazwiskiem/słowem Freeman. Nie wiadomo skąd się wziął, ale jest. I fora huczą.

Ktoś przypomniał sobie obrazek z posta z oficjalnego blogu Team Fortress 2 – z marca! - na którym znaleziono „zapowiedź” epizodu trzeciego (oryginał i powiększenie obok), choć właściwie nie wiadomo co ma wspólnego ten marcowy obrazek z tym nowym i dlaczego miałyby się łączyć.

Ktoś inny przeanalizował dane EXIF pliku z napisem „Freeman – June 14th” i odkrył, że był on obrabiany przy użyciu Photoshopa, więc doszedł do wniosku, że to fake. Tak, jakby Valve nie używało Photoshopa do przygotowywania swoich promocyjnych grafik.

A, jak to w ostatnich latach w czerwcu bywa, gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o E3. Episode 3?

Źródlo: Cdaction.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. mesmi8

mesmi8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli na E3 pokażą trzeci epizod do HL to chyba się popłacze ze szczęścia. Chyba tylko Diablo 3 jest grą,której bardziej oczekuje. A więc czekamy na oficjalną zapowiedź! Czekamy też na piękną Alyx i doktora Freemana oczywiście! :D

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak! Freeman IS BACK!

14 czerwca- odliczam, dni, godziny, minuty

5. koks72

koks72 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ten obrazek to fake zrobiony przez fana

6. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla mnie jeżeli to jest prawdziwe to chodzi o Half life 3 a nie episode 3, silnik graficzny części drugiej jest już przeżytkiem więc wątpię by jeszcze go mieli zamiar męczyć...

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Fynal, a co z tego, że ten silnik jest stary? Ma 6 lat, a ciągle jest usprawniany co widac na przykładzie L4D. Dużo gier jest na starych silnikach z usprawnieniami i jakoś się nie skarżymy. Dla mnie dobrze, że ta gra na PC jest na tym silniku i nie mogą go ot tak zmienić bo dużo osób będzie się skarżyć, że nie pozna całej historii bo ma za słabego kompa. Inna rzecz to X360. Tutaj dają specjalnie przystosowany silnik Source. Więc tutaj mogą sobie wstawić ten nowy silnik, a na PC zostawić chyba, że nie chce im się marnować czasu na nowy silnik i wolą się skupić na grze (co bardziej oczekuje). Wolą poczekać na tworzenie HL3. A ten plakat to każdy mógł zrobić. Wolę poczekać tydzień i sam się dowiedzieć o tej niespodziance niż się męczyć z tym obrazkiem. Jeżeli tam będzie episode 3 to tylko pewnie pokażą jakiś gameplay i (oby) ogłoszą, że przesuneli termin na ten rok lub podadzą dokładną datę i opowiedzą o grze (oby powiedzieli jaki czas zajmie nam ta gra). Prędzej tą niespodzianką będzie zapowiedź HL3 i nic poza tym.

8. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    marek2fgc, no tak najlepiej jak gry będą robione na silniku quake 2 wtedy to nawet na niektórych bardziej rozwiniętych komórkach będą chodzić... Jeżeli obecnie na rynku mamy takie silniki jak CryEngine czy też Unreal to przy nich ten half lifowy to zwykły przeżytek. L4D 2 wygląda średnio graficznie, ale użycie tego silnika miało jeden konkretny cel, wybrali silnik który jest dobry do gier sieciowych jednak gry Half life są nastawione do gry jedno osobowej. Moim zdaniem w takim wypadku dalej męczenie tego silnika będzie wielką pomyłką, i tyle...

9. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    mam nadzieję że pokażą coś związanego z HL2:E3, fabuła HL2 jest świetna

10. Tebcio1122

Tebcio1122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Żeby to był HL2:EP3.Jeśli to prawda to chyba się popłaczę.

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A ja nie miałem okazji zagrać w Episode One i Episode Two... :(

12. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To piorunem nadrabiaj zaległości. Na PC Orange Box kosztuje 50zł. 10zł za gre. Toć to grosze!

13. hazard

hazard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Ja mam nadzieję że jednak pokażą HL3

14. MPiotroV

MPiotroV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    ja tak samo jak niektórzy poprzednicy popłakałbym się ze szczęścia, gdyby na E3 ogłosili hl2ep3. :D hl2 to najlepsza gra wszech czasów.

15. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Ach chciała by dusza do nieba ;)

16. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    aż sobie zainstaluje hl2;e2 bo jeszcze go nie skończyłem :p

17. vagner

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    UPDATE: Newell, odpowiedział na zapytanie jednego z jego forumowiczów fanowskiej strony HL2, na temat niespodzianki na E3.

HL2: Episode Three, nią nie będzie.
    obrazek, od którego wszystkie plotki się zaczęły, to zdaniem Newella "fake".

Czyli już czegoś jesteśmy pewni, teraz pytanie co jak nie Episode 3? Nowy HL, nowy silnik albo nowa marka.
    ...a może CS :ban

18. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    To w końcu on wypowiedział się na temat obrazka czy gry? Bo ja czytałem, że wypowiedział się tylko na temat obrazka, że to zrobił jakiś fan. O grze nikt nic nie mówił.

19. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    nie ma innej możliwości niż Hl3, ewentualnie Hl: Ep3.. Historia nie została skończona, od dawna jakieś wzmianki na temat następnej części pojawiały się na internecie. Dla mnie to oczywiste, że tą niespodzianką będzie Hl3. Innego tytułu nie jestem w stanie sobie wyobrazić ;) byle do E3!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum