Half-Life –Episode 3 i 4 zawieszone ??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Rewelacje takie wypłynęły na światło dzienne za sprawą jednego z użytkowników forum Steama.

Jegomość kryjący się za ksywką „ryuuk” twierdzi, że ma dostęp do CV niejakiego Mike’a Dussaulta. Mike jako wieloletni pracownik Valve miał zamieścić w swoim życiorysie notkę na temat prac nad Half-Life: Episode 3. Zagłębiając się w szczegóły prace nad Episode 3 zostały wstrzymane jeszcze w 2007 roku, kiedy to firma postanowiła odejść od dotychczasowego epizodycznego modelu wydawczego. Zawieszenie prac nad częścią trzecią automatycznie przekreśla szanse na pojawienie się Episode 4. Nie oznacza to jednak, że Valve całkowicie zrezygnowało z Half- Life. W wspomnianym CV podobno jest adnotacja, że Mike był konsultantem technicznym nad grą z uniwersum Half-Life’a, projekt jednak upadł. Pracował też na Half-Life 3, programując świat gry i tworząc skrypty w okresie 2008- 2010. Czyżby dawało to światełko nadziei na trzecią część serii? Czas pokaże. Co na to wszystko strona zainteresowana? Na łamach magazynu Game Informer – Doug Lombardi z Valve powiedział:

„To wszystko fikcja (pomijając takt, że Mike D jest prawdziwą osobą)”

http://www.*****.pl/half-life-–episode-3-4-zawieszone/
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś wyjść wyjdzie na pewno. Takiej sprzedaży sobie nie odmówią ;)
Byle by to tylko zrobili dobrze.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Episode 4 o_O Miały być tylko 3 epizody :p

Tylko niee toooo :( Jedna z najlepszych gier fps, jak nie najlepsza ma być zawieszona? No way! Episode 3 musi powstać
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
#UP
E tam, wyjdzie Battlefield 3 to cały świat zapomni że istnieją jeszcze jakieś inne fps-y ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#UP
E tam, wyjdzie Battlefield 3 to cały świat zapomni że istnieją jeszcze jakieś inne fps-y ;)
Dla mnie seria HL i tak jest pionierem, pierwowzorem i mistrzem fpsów na którym powinni wzorować się inni. Zobacz jaki był skok między HL 1, a HL 2. Niby trzeba było czekać 5 lat, ale warto. A nie te wszystkie skomercjalizowane tytuły wychodzące co 1-2 lata. Nie ma żadnej tak wspaniałej strzelanki singlowej.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#UP
E tam, wyjdzie Battlefield 3 to cały świat zapomni że istnieją jeszcze jakieś inne fps-y ;)
E tam, wyjdzie MW3 to caly swiat zapomni, ze byly jeszcze jakies inne rekordy sprzedazy :)

Generalnie informacja, ani chlodzi, ani grzeje.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
I dobrze, niech sobie darują epizody i przygotują HL3 z nowym silnikiem. Dla mnie HL to przede wszystkim mistrzostwo fabularne, nie znam lepszego FPS-a pod względem fabularnym a i niektóre RPG-i mogą mu buty czyścić. Także fizyka za sprawą silnika Source w HL2 mnie zachwyciła kiedy pierwszy raz w nią grałem. Czasami wracam i robie sobie maraton HL1+dodatki>HL2 i epizody aby przypomnieć sobie historie Freemana. Na Episode Three czekamy już łohoo i nie wydaje mi się aby ten czas Valve poświeciło tylko na tworzenie fabuł, wydaje mi się że robią nowy silnik pod HL3.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Ja też bardzo czekam na Half Life 2: Episode Three. Ale i tak ta gra jest poza moim zasięgiem, bo to bodajże PC-towcy exclusive. Moim zdaniem Valve nie mogło z tego zrezygnowac, tyle graczy na to czeka, będzie ogromny zysk... Na pewno nie:)
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
tia, nic nie mówili o ep3 jeszcze, a Ty takie newsy serwujesz...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zjecie mnie, ale... nie grałem w żadnego Half Life'a :confused: Ale z tego, co tu czytam to mam sporo czasu do nadrobienia zaległości.
 

leszekcce

Użytkownik
Użytkownik
Half-Life + Opposing Force, Blue Shift i HL2 + Epizod 1 i 2 To najlepsze gry w które kiedykolwiek grałem !!! Żadna inna gra mnie tak nie wciągnęła żeby przy niej siedzieć od popołudnia do 4-5 rano. W sumie większość dzisiejszych gier da się przejść w jedno popołudnie a w HL1 trzeba się było nieraz nieźle namęczyć:)
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli robią lub będą robić, to na pewno długo. Valve jakościowo robi gry rewelacyjnie i nie mogą sobie po prostu na coroczną kaszankę pozwolić, tak jak jest to w przypadku wielu gier wydawanych cyklicznie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom