1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Half Try Open nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcinj, Grudzień 27, 2011.

1. marcinj

marcinj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Po wgraniu najnowszego dashboarda usunęła mi się przeróbka iExtreme 1.6... no więc zapragnąłem ją sam wgrać. JF wykrywa ładnie napęd jednak nie chce zadziałac metoda Half Try Open. Mój napęd to LiteOn DG-16D2S.

Robię to tak:
    Wysuwam tackę poprzez naciśnięcie guzika, wsuwam tak samo jednak przy wsuwaniu odłączam zasilanie poprzez wyciągnięcie kabla zasilania DVD. Dioda zielona Xboxa zaczyna migać (czy to dobrze ?), lecz ze strony programu, żadnej reakcji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zeby odczytać klucz potrzebujesz pmt lub USB probe.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. marcinj

marcinj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum