Halloween z Gears of War 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Każdy powód do podwójnego weekendu w Gears of War 2 jest dobry, bo im szybciej lecą punkty, tym bardziej cieszą się gracze. Epic Games i Microsoft przygotowali tym razem coś specjalnego - z okazji Halloween doświadczenie mnożone będzie przez magiczną cyferkę 31.

Tak, dobrze przeczytaliście. Jeśli zdecydujecie się na rozgrywkę pomiędzy piątkiem 29 października, a poniedziałkiem 1 listopada, zdobyte przez Was punkty zostaną zwielokrotnione. Sens takiej promocji jest oczywiście żaden, bo zachwieje to jedynie system rang w Gears of War 2, ale trzeba przyznać, że Epic zachęca do zabawy.

W ubiegłym roku mnożnik wynosił jedynie 2, więc nie pozostaje nic innego, jak wrzucić do 360 wysłużoną już płytę z grą. A w klimat niech wprowadzi Was ta świetna, rockowa przeróbka głównego motywu z drugiej części przygód Marcusa i jego wesołej kompanii sterydziarzy.


Halloween z Gears of War 2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
przesada.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Tak niedługo będzie razy 100... i każdy noob będzie miał po 80+
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
I tak już większość ludzi czeka na GoW 3 :D
 

Rasam

Użytkownik
Użytkownik
a ja sie dziwilem co tak duzo pkt dostaje za mecz .
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To działa tylko na dodatkowych mapkach ?
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Przy takim mnożniku 2h gry w kółeczko i mamy weterana.Mimo takiej kuszącej oferty spasuje,mam już calaka,a gra na lagach Mnie nie rajcuje.Czekam na GoW 3 :]

Dla nie wtajemniczonych.Kółeczko działa tylko z dodatkowymi mapami,gdzie w meczu ludzie zastępują boty :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Z tym mnożnikiem polecieli. W dzień można nabić tyle ile ktoś w miesiąc robił. Gdyby tak w BC zrobili to już bym 50 miał :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom