Halo 3 - dlaczego xxx z 1750GS? (nie mam Mythic Map Pack)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich,

nie znalazlem pogobnego tematu.

Jak w temacie, nie posiadam dodatku Mythic Map Pack (i nigdy nie kupowalem) a w osiagnieciach pokazuje mi (aktualnie):

605 of 1750
29 of 79 Achievements

w podgladzie osiagniec widoczne sa m.in. z tego dodatku. ma ktos podobnie? niby to nic ale jakos tak lepiej wyglada 60% wykonanej gry niz 36% :)

Daloby sie to jakos wyprostowac czy nie ma szans?
ps. moja pamiec jest zawodna ale na wydawalo mi sie ze pare mies temu sciagalem ten dodatek (czy to w ogole mozliwe skoro jest platny a nigdy nie mialem zadnych MSP?) a przy ostatniej aktualizacji dashboarda jak wlaczylem Halo to wyskoczyl mi komunikat w stylu "verify (lub validate) ... Mythic Map Pack... (costam)" i halo sie uruchomilo normalnie
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
ja tak samo mam ze star wars force unleashed dodało mi osiągnięcia z dodatku jedi temple oraz jeszcze 3 inne dziewne na zasadzie " zabij obi-wana- zanimi napełni sie moca " lub " zabij boba feete" też nie wiem c jest 5
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Macie kopie czy orginały ? :D
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Tyle jest osiągnięć w tej grze normalnie;)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Jak sciagacie update aktualny do gry to on ci dodaje DLC'kowe acziki do zdobycia.Normalka,nie wiem co w tym dziwnego...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Juz Ci odpisalismy ocb wiec po co znowu to samo piszesz?warn
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
witam
mam taki malyproblem kupilem sobie halo 3 w empiku zagralem raz i dostalem 5 punktów za jedno osiagniecie ale oddalem gre do sklepu bo sprzedali mi strzasznie porysowaną
i kupilem ze sklepu wysylkowego ale nie nalicza mi zadnych punktów a przeszedlem juz pare plansz i nic 0 dlaczego ??
wiecie moze czym to moze bys spowodowane ??
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Płyta nie ma nic do rzeczy. Miałem oryginalne GTA IV od kumpla nabiłem trochę aczików, a potem grę oddałem i ściągnąłem dla siebie, a achievmenty wbijały się dalej bez problemu. Wiem tylko że miałem tak samo z Crackdownem, czyli zrobiłem kilka rzeczy ale achievmentów nie wbiło. Tylko że wtedy pomogło wyłączenie blokady rodzicielskiej na XBOX LIVE (Ban i gra przez Xlink Kai).
 

Barkaley

Użytkownik
Użytkownik
dobra odkryłem problem punkty przyznaje sie za przejscie plansz na trybie od normal do max a ja gralem na latwym i dlatego nic mi nie dawalo :p
teraz trzeba gre przejsc na wyzszym poziomie trudnosci :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom