1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 - jak z multi?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez yugo, Wrzesień 24, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam , mam pytanie.

Jak się trzyma Halo 3 , jeżeli chodzi o multi?
    Gra jeszcze ktoś na multi w Halo 3 z Polaków?
    Albo wiecie , czy są polskie serwery , na których można zawsze (często?) z 6 osób spotkać?

Bo mam okazję kupić Halo 3 oryginałke w pudełku itd za 15zł od kumpla (zbiera na Reach'a :D) , ale nie wiem jak z multi stoi (bo w singlu gra miodzio , to wiem :D) , może mi ktoś powiedzieć?
    Czy lepiej z FPSów (multi) to wybrać CoD 4 Modern Warfare/Modern Warfare 2 lub BBC2?

Pozdro!

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zdecydowanie lepiej zrobisz wybierając BC2. Wydasz troche więcej kasy, ale za to masz mocarne multi z pełnymi serverami. Możesz jeszcze poczekać na wychodzące na dniach Medal of Honor albo CoD Black Ops - jednak to już wydatek rzędu 200zł.

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Wiesz , 15zł to nic a gierka zawsze dobra (singiel spoko bo grałem w singla na wcześniejszym , przerobionym x360 , ale nie wiem jak z multi stoi) , a bc2 to mam zamiar kupić jakoś za 2 tygodnie albo Cod 4 MW/MW2 albo BC2 (tylko najpierw kupię dysk , żeby odpalać gierki z dysku , bo takto to na memorce jadę :<).

To jak , na multi będzie ktoś ;D? (w sensie pyka ktoś jeszcze w Halo 3 na multi , nie wiecie ;<?)

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pewnie jakies 20 000 ludzi gra :D Teraz ciezko bo wszyscy przesiadli sie na Halo Reach, wiec tobie tez polecam kupic najnowsze halo bo naprawde warto. Lecz jezeli nie masz kasy czy jakis inny problem to bierz smialo Halo 3 bo jeszcze napewno ktos gra ;)

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Kupuj i nie pytaj, masa ludzi w to gra :)

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To dziwne,że jak ja wyszukuje gry w halo 3 to nigdy nie było ani jednej...

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Wczoraj pokazalo mi 10k ludzi.
    Samego multi ci eni polecam, ludzie skacza jak oszaleli, zeby zabic trzeba wpakowac 2 magazynki w typa. Lipa i dwa konce drutu.

9. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    najlepsze multi tej generacji, ale lepiej kupic bc2 (bron boze coda, chyba ze lubisz biegac jak oszolom po calej mapie) bo na prawde malo ludzi juz w to pyka. a polakow to juz w ogole, wszyscy na reacha sie przesiadli co jest zrozumiale. i nie sluchaj ludzi co twierdza ze to gowno, '50' mialem i wiem co mowie.

10. Rivriet

Rivriet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Jak to polskie serwery? Czy ty grałeś kiedykolwiek w jakąś grę z multiplayerem na konsoli? Widać, że nie. To nie PC czy PS3 (chociażby Killzone 2), gdzie masz widoczną listę serwerów z ich lokalizacją. Przecież to po prostu zwykłe serwery p2p. Losuje 16 osób, ładuje ich do jednego lobby i hostem jest ten, kto ma najlepsze łącze. Nie wiem więc skąd wziął Ci się pomysł z "polskimi serwerami".

11. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Multi w Halo 3 jest cienkie, zdecydowanie polecam ci Coda 4, kupisz go za małe pieniące, za to jaka zabawa z dodatkami do broni i perkami!

12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Kup te Halo 3, a jak Ci nie przypasuje to dokupisz innego FPSa :)

Wczytywanie...

Poleć forum