1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 : ODST - Będą bany!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez andryush, Wrzesień 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    W skrócie - MS znalazl sposob na odroznienie nielegalnych kopii od tych legalnych. Strzezcie sie wiec ci , ktorzy graja w H3:ODST z Verbatimki , moze byc niemilo...

Źródło: KOTAKU.COM

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No zobaczymy ja przed chwila się podłączyłem i bana nie dostałem.

4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Pisałem chyba wczoraj, że prawdopodobnie przedyskutowali sprawę w M$ i doszli do tego kto ma oryginalną kopie francuską, a kto tylko powielony jeden egzemplarz bez stealth patcha. Bo musicie przyznać że łatwiej to wychwycić jak się dało do obiegu np 5 tys. kopii niż np 300 tysięcy od razu :D.

Ale to mi śmierdzi M$banem, mam nadzieje że to nie będzie fala...

A oto przetłumaczony na szybko przeze mnie tekst, coby każdy zrozumiał.
    Ok myślę, że moje tłumaczenie oddaje sens tekstu. Podsumowując: M$ banuje graczy przy okazji premiery konkretnych tytułów, pewnie najczęściej swoich bo wtedy najłatwiej im wyłapywać przestępców. Jakimś cudem potrafią odróżnić graczy uzywajacych piratów(czy poprzez flash czy nr seryjny kopii nie wiem, nie mnie tu debatować). A może to tylko przestroga, takie straszenie, żeby ludzie nie grali przed premierą? Czas pokaże.

5. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Hmm.. moze niektore wersje nie mialy stealth patchy i XBL Police :D wylapalo takich uzytkownikow? :D Chociaz iXtreme 1.6 nie pozwala ponoc na odpalenie zle zabezpeiczonej kopii...

6. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Piękny skrót MS. wiedział o tym od zawsze bo bany sypią się już od dość dawna (przy założeniu, że metoda na wykrycie pirata naprawdę istnieje). Jeśli chodzi o Halo 3 ODST to sprawę mają bardzo prostą ponieważ w kopii, która wyszła parę dni temu BRAKUJE DANYCH, tak przynajmniej mówi Abox. W dodadku w pierwszym poscie odnośnoszącym się do DL Halo 3 ODST jest wyraznie napisane, że nawet konto offline może nie uchronić nas prze banem!. Autorzy releasue proponują użyć innego dysku, żeby konsola nie zawierała ŻADNYCH INF O PIRACIE. Wypowiedź pana z Ms przypomina standardowy marketingowy bełkot. NIE ZAWIERA ŻAETDNEGO STWIERDZENIDZENIA, KTÓRE MÓWIŁOBY O ISTNIENIU "METODY" na walkę z piractwem. Tak więc mam ogromną prośbe do autroa news'a. Jeśli chcesz, coś skrócić to rób to dobrze i na temat. Na pewno nie zawieraj tam swoich prywatnych domysłów. To nie był atak na ciebie, po prostu trzymajmy sie faktów.

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    hahah to bylo do przewidzenia ze bany jednak beda
    dobrze ze czekam na angielska wersje;)

8. KodzaK

KodzaK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mają swoje sposoby skurczybyki .
    aż strach teraz zagrać

9. Shimaru

Shimaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy M$ udostępnia listę banów w necie ??

10. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jaka listę banów?Nie ma czegoś takiego. Chyba nie kojarzysz co to ban:)

11. ramalash

ramalash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grać w flagowy tytuł Microsoftu to samobójstwo ja ODST włożę dopiero miesiąc po premierze. Bo z tego co pamiętam to przy Halo 3 towarzyszyła największa ilość banów.

12. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    A najbardziej rozbawiła mnie ta część, kilka postów wyżej:

Nasze xboxy zapewne łączą się telepatycznie z mózgiem Billa, a ten przekierowuje połączenie do swoich podwładnych, którzy nam banują konsolę :)

13. Shimaru

Shimaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Organizacje antycziterskie ujawniają listy zbanowanych kont graczy. Zastanawiałem się czy M$ także udostępnia takie informacje odnośnie konsol.

Druga sprawa, to skąd, kiedy i jak rozpoznać, że konsola została zbanowana ??

14. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    A jak rozpoznasz, że dostałeś bana np. na forum?

15. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  16. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ban - no to było do przewidzenia - a z drugiej strony wypuszczenie gry z jakimś identyfikatorem namierzającym konkretną kopię raczej nie jest wymagającą czynnością
    a poza tym odpalenia lewej kopii niezweryfikowanej na bank zostawia ślad w systemie - i tu HDD może być składnicą takich informacji dla M$ - ale też wewnętrzna pamięć może mieć jakieś logi na ten cel przeznaczone

odpalenie na offline jakichś strzelonych piratów to ryzyko - bo jak się do live podłączyć później to zawsze M$ może sobie zczytać loga wraz info - prawidłowy np. ss czy nie

to samo dotyczy grania na przedpremierówkach - grasz na xlive zostaje log potem kasujesz datę i odpalasz przedpremierówkę - może być nawet dobra - potem kończysz grę i wchodzisz pograć na xlive oczywiście dalej przed premierą - data się ustawia - i znów jest zapis w logu i mają takiego użytkownika na widelcu bo data grania na przedpremierówce jest w widełkach czasowych które mówią wszystko

17. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ms jest sprytny i tyle :p naprawde granie w flagowe tytuły to samobójstwo :p

18. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oby MS nie zaczął zdalnie niszczyc xboxy, bo ban banem jeszcze można grac na konsoli. Moze jak będzie dużo piratów grających w ta grę to tak wlasnie moze sie stac

19. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ok , dzieki za uwage , aczkolwiek swoich domyslow nie zawieralem w moim skrocie tego artykulu :) Czyli uwazasz , ze MS nie ma sposobu na odroznienie nielegalnych kopii , i pzredstawiciel MS rzuca slowa na wiatr?

Male sprostowanie z mojej strony , skrot powinien byc dokladniejszy...:D

=======

Ja mysle , ze ten wyciek z ODST to moze byc prowokacja MS , specjalnie wrzucili do sieci jakas lewa wersje gry , aby wylapac piratow ktorzy naturalnie rzuca sie na nia , bycmoze wcale nie bylo zadnego wycieku ze sklepu..)

20. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    hehe dlatego każdy mądry nie łyka haczyka :D M$ jest jak córka grabarza ... "czemu ty córko grabarza ciągle dręczysz mnie"

21. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jak bym tak podchodził do sprawy jak niektórzy na tym forum to bym dostał na starość wylewu przejmując się banami,konsola jest po to żeby z niej korzystać,grać i się cieszyć a nie uskuteczniać ********ment o banach,jak zbanują to się kupi nową konsolę i po sprawie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum