1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 ODST - filmik z loadingiem dvd/hdd + maly game play

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez brattanek, Wrzesień 2, 2009.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Oto filmik z loadingiem Halo 3 ODST z plyty - masakra!

[YOUTUBE]G9E3WxWe-Rs[/YOUTUBE]

Loading z dysku i mały game play

[YOUTUBE]yOsiulBUaUQ[/YOUTUBE]

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwiq

kwiq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No stary. Trochę to przed premierą odpaliłeś. Ban Ci nie straszny? :)

4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    No z plyty to rezcywiscie nie dziala zbyt szybko...w podobnym tempie to mi dema z DVD chodzily ;> Jesli dobrze zauwazylem , to loading miedzy cut-scenka a gameplay'em trwal ok 4 minut.Gra zdecydowanie zoptymalizowana do dzialania z dysku twardego.

5. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fatalnie to brzmi z francuskim audio. Poczekam jednak na jakiś normalny release :)

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A mi właśnie się podoba francuskie audio:) I miałem czekać na angielski release ale chyba ściągnę ten co już jest.

7. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masakra. Dobił mnie loading na konsoli bez hdd- prawie 4 minuty. A z hdd nie cała minuta i to łącznie z loadingiem do intro. Trochę nie w porządku, że Microsoft zaczyna olewać graczy z konsolami bez hdd, ale cóż w dzisiejszych czasach nawet konsola obowiązkowo musi mieć hdd. Postęp w końcu musi trwać.

8. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Zaczyna sie era gier na kilku plytach , gier ktore trzeba bedzie instalowac (Forza3 , Rage? , Halo3:ODST[multiplayer?]) , wiec chyba w takim przypadku MS jest zmuszony isc w ta strone i optymalizowac gry pod HDD , bez tego gry nie byly by caloscia i musielibysmy plyty zmieniac :p A tak , instalujemy gre i gramy sobie bez wiekszych problemow , dobrze ze i tak narazie jedna plyta wystarcza aby pograc w singla :p

9. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Podsumowanie:
    Krotka kampania. Brak typowych trybów miltiplayer (chyba, że ja źle widzę). Ogólnie średnio ocenia tą grę. Muzyka bardzo ładna.

10. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dokładnie zgadzam się z brattankiem przeszedłem grę nic ciekawego.Jeszcze gorsza niż Halo 3:(

11. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    cóż każdy ma inny gust(na szczęście!),dla mnie to obok Batmana jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio grałem, fajne podsumowanie serii Halo,teraz czekam jeszcze na Halo:Reach:) ,a tryb Firefight(przypomina mi trochę Hordę w Gearsach2) jest za*****szczy:)

Wczytywanie...

Poleć forum