1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

halo 3 odst problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wibrator, Sierpień 18, 2010.

1. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema mam problem z nagrodami dla avatarów w halo 3 odst ;/
    a mianowicie według tego:

Aby odblokować ciuszki dla avatara trzeba odblokować nastepujące osiągnięcia:

1.Good Samaritan- w ciągu całej gry nie możemy zabić ani jednego Inżyniera(takie świecące, latające stworki które wybuchają jak odpowiednio w nie strzelimy; czasami latają we 2 pomiędzy budynkami na małych placach, albo towarzyszą innym stworką; są to jedyne które stworzenia które nie atakuja kiedy nas zobaczą acha i zdarza się, że świecą na ziemie, gdy staniemy w tym miejscu też wybuchają!)
    - nagroda: ODST Full Body Armour

2.Tourist -musimy pobrac mapę miasta, wpada samo na początku gry
    - nagroda: ODST Black T-shirt

3.Campaign Complete: Normal- ukończyć grę co najmniej na normalu
    - nagroda: ODST Rookie Helmet

4.Vidmaster Challenge: Endure- dotyczy firefight, ukończyć 4 set w 4- osobowym zespole na LIVE, na poziomie Heroic
    - nagroda: ODST Dare Helmet (Kobieta), Recon Helmet (Mężczyzna)

5.Dark Times- włączyć VISR(tryb widzenia) za pomocą X a następnie zabij 5 przeciwników
    - nagroda: ODST Hoodie

powinnienem odblokować już nagrody osiągniecie wpadło ale nie odblokowałem nagrody czemu to tak ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz ściągnąć Halo Waypoint z Xbox Live.

4. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odrazu ściągnąłem odpaliłem halo 3 odst tryb solo arch wpadł a nagrody dla avatara nie dostałem ;/

5. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W HALO Waypint musisz dać o ile się nie mylę skanowanie czy coś takiego, HALO Waypoint przeskanuje i powinno wpaść.

6. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możliwe bo jescze jakaś kule powinnienem odblokować :} po uruchomieniu halo waypoint ;] tylko golda albo triala musze miec ;]

Wczytywanie...

Poleć forum