1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 ODST- pytanie odnośnie kampani.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MrDraiger, Styczeń 21, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam, postanowiłem kupić sobie tę grę w Shock Bundle Packu (z Limitowanym Padem :p) ze względu na to, że w internecie jest w miarę niska cena więc zaoszczędzę mniej więcej 50zł. Ale sama cena mnie do tego skłoniła, trochę o niej poczytałem i od graczy dowiaduję się że gra jest świetna do singla, coopa a zwłaszcza do multi. Ja mam do Was pytanie, ile około zajmuje przejście singla, czy jest ciekawy i warty "grzechu" :p Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Insect

Insect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa/Kutno
    Single to ok 7-8 godzin ale co do jakosci to zgniata wszystkie inne halo inmo, jest fajna mroczniejsza grafa (poprawiona w stosunku do dennego jak zolw Halo 3) na multi tez wymiata szczegolnie nowy tryb firefight.Ogolnie ja nienawidze serii Halo ale ODST zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie.

4. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    nie miałem okazji grać w poprzednie części halo, ale ostatnio wpadło mi w ręce odst i grało się całkiem fajnie, jak na konsolowego fpsa dużo funu, kampania na singlu to jakieś 6 godzin, ale jest niezła i zróżnicowana akcja, więc warto zagrać

5. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Świetna gra, tryb FireFight wymiata ;] Jeśli będziesz miał też drugą płytkę (Halo 3 Multiplayer) to ogólnie spędzisz dużo godzin przed konsolą :D

ODST jest krótkie, zaliczyłem w 3 osoby co-op na poziomie najtrudniejszym "Legendary" w około 3-4 godzin ;)

6. Kosu

Kosu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    ODST powala jak dla mnie inne Halo swoim klimatem jedynie jak dla mnie tylko Halo2 jest równie dobre (pod względem dodatkowych broni i długości w stosunku do 1 bo 3 to jak dla mnie tylko wyciągniecie kasy od fanów)

Wczytywanie...

Poleć forum