1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 vs Halo 3: ODST

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Darth Dragon, Wrzesień 17, 2009.

1. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chciałbym wiedzieć, którą grę na dzień dzisiejszy(bez sentymentów związanych ze starym halo) lepiej dołączyć do kolekcji, czekałem na odst bo stwierdziłem że będzie nowsze i lepsze, ale opinie są różne na ten temat. Dlatego zastanawiam sie którą z tych gier wybrać -mogę jedną. Interesuje mnie takie różnice jak ilość plansz, sprzętu, pojazdów czy przedewszystkim długość kampanii dla pojedynczego gracza. Ogólnie którą grę byście wy wybrali i dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Jako, że ODST jest sequelem w stosunku do 3, to radziłbym zaznajomić się z poprzedniczką o ile zwracasz uwagę na fabułę...

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zadna. poczekaj na CoD:MW2 :)

5. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli już wybierać którąś z halo to zdecydowanie ODST jest krótsze ale dużo przyjemniejsze od 3 ale tak szczerze to żadnej z tych gier nie polecam. Obydwie są słabe

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
  7. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    >>igorro<< dużo krótsze?:>
    jakieś inne info, jak np. ilość map w zabawie w parę osób na jednej konsoli?

8. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Mam takie samo zdanie jak Igorro,nigdy mnie nie ciagnelo do Halo i nadal tych checi nie mam poczekaj na Cod-a:MW2:yeye:

9. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No sporo krótsze pewnie gdzieś o połowę w multi tej gry nie grałem więc nie wiem jak sprawa z mapami wygląda.

10. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzięki igorro... a co do reszty to nie jest temat halo vs call of duty, na nowego cod i tak czekam :p

11. papus

papus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzupia
    A mnie tam się Halo 3 podobało !
    ODST będzie się składać z 2 płyt, 1 singleplayer, 2 multiplayer - więc trochę żonglowania będzie.
    Multiplayer ma posiadać wszystkie mapy z Halo 3 + wszystkie map packi (Mythic, itp.) + kilka swoich nowych... z pewnością znajdziemy w grze kilka unowocześnień i udogodnień :p
    Ja bym wyczaił gdzieś używane Halo 3 i kupił nowe ODST ;]

@EDIT: Po zakupieniu ODST masz dostać klucz do bety multiplayer nowego Halo REACH!!
    @EDIT2: Oba Halo posiadają tryb Cooperative na jednej konsoli aż do 4 graczy... w multi też możemy pograć z kolegami we 4.

12. cddragon

cddragon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po przejściu zarówno Halo 3 jak i ODST uważam że ODST jest faktycznie krótsze, ale bardziej intensywne (z wyjątkiem misji Rookie z początku gry). Dla mnie po prostu ta gra "smakowała" po Halo 3 jak odgrzany kotlet - za mało nowości żeby przejść więcej niż raz i zainteresować na dłużej po przejściu podstawki...

13. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokladnie hehe :D

Ta gra to tylko wielka promocja MS ;), sam gameplay jest calkiem fajny ale to na tym koniec ;). Zauważcie duzo dzieci zna nawet "Halo 3" ;).

14. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Raczej dużo dzieci zna COD lol. Anyway jedziecie po najlepiej sprzedającym się tytule na 360 o_O. Jak tak się jaracie CODem to wypad na PC skąd przyszedł (gdzie mw2 będzie tańszy pewnie o połowę jak zwykle i wyglądać będzie o wiele lepiej).

Do tematu:
    Z Halo jest tak, że albo pokochasz albo znienawidzisz od początku.
    Jednak po co kupować 360 jak nie dla Halo 3? :p Przecież większość gier, które wyszły (i wychodzą) na 360 są też na PS3, a niektóre nawet na PC. Halo 3 było głównym powodem, dla którego ja kupiłem 360 i gorąco polecam zakup tego tytułu. A z ODST daj sobie chwilowo spokój. :p

15. Groszek

Groszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warsaw
    Ja nie jestem jakimś fanem Halo 3. Grę tą miałem przeszedłem sobie na normalu trochę na multi i wymieniłem. Ale Halo 3 ODST ma to coś. Może to że jesteś zwykłym człowiekiem ograniczonym przez własne ciało daje to coś....

16. Kyokushin

Kyokushin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy Halo3: ODST jest w wersji z napisami PL? czy tylko full EN?

17. Groszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warsaw
    Full Eng ale masz instrukcje po polsku :D

18. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    A powiedzcie mi jedną rzecz , warto ściągać HALO ODST dla kampanii single ?

19. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Pewnie kilka osób napisze, że tak... niektórzy, że nie. Tak jest zawsze. ODST jest podobne do Halo 3. Mówi się, że jeśli nie jesteś fanem serii to jest to odgrzany kotlet. Ja jestem zachwycony, bo uwielbiam tę serię. Mam wszystkie części i wszystkie części przeszedłem.
    Powiem więcej, nie zagrałem ani razu w Halo na multi a 3 ukończyłem 2 razy. Filmiki i historia to po prostu majstersztyk.

20. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    to już niewiem czy warto czy nie .

21. Groszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warsaw
    Ja właśnie byłem na imprezie w Warszawie w clubie Liced i grałem w Halo 3 ODST w nocy to superowo wygląda!!! Życie tak szybko ci schodzi!!! Później przeniosłem się na takie pustkowie za miastem i też tam trochę działałem bardzo ładnie grafa trochę odpicowana jeśli chodzi o tekstury i potworki. Niestety chmury i niebo nie wyglądają tak ładnie ;s. Trybu fire fight nie wyprubowałem ;s

Wczytywanie...

Poleć forum