1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3 X Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Hakerpawel, Sierpień 10, 2008.

1. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanko, jak dołączyć do gry na Xlive w Halo3? wszędzie gdzie próbuję odpalam własną grę :/ chciałbym dołączyć do istniejącej ale nie wiem jak (mam GOLD, Mam połączenie z netem)

2. Lotnik421 Xbox One

3. koleS

koleS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Halo 3 X Live

Jak wchodzisz do halo to masz do wyboru nastepujace zakladaki: START SOLO GAME ; CAMPAIGN ; MATCHMAKING ; CUSTOM GAMES ; FORGE ; THEATER. Ja osobiscie gralem tylko przez opcje matchmaking - wchodzisz do tego i ustawiasz network na XBox Live ( w lewym gorynym rogu ) pozniej rodzaj gry( bodajże jak grasz pierwszy raz to ci ustawi na basic training na dobry poczatek) i start matchmaking i ci wyszukuje jakas gre ) w CUSTOM GAMES oraz FORGE tez jest opcja xbox live ale nei wiem jak to tam dokladnie dziala, jak juz mowilem probowalem tylko matchmaking i bylo calkiem spoko ;p pozdro

jednak campaign tez sie da przez xbox live dopiero zauwazylem, ale nie gralem jeszcze wiec nie wiem jak jest ;p

Wczytywanie...

Poleć forum