1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 3.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Potocky, Marzec 17, 2010.

1. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Mam pare pytan co do Halo 3:
    Czym sie rozni Halo 3 od Halo 3: Odst? Tylko nazwa?
    Czy mozna jeszcze pograc na xbl czy nie ma juz ludzi?
    Czy warto ja kupowac, jaka jest optymalna cena? ;)

I przy okazji, czy gral ktos moze w gry:

Legendary
    Kingdom under fire: circle of doom?
    Bo kupilem na allegro, za 51 zl zestaw Legendary, Kingdom under fire, Halo 3 i GoW 1, i nie wiem czy sie oplacalo, oraz czy te 2 gry sa warte uwagi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. GENdude88pl

GENdude88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    W Halo 3 Odst sa poprostu nowe mapy misje itp. Na XBL wciąż jest bardzo dużo ludzi więc nie ma problemu pograć z realnym przeciwnikiem. Co do ceny to można spokojnie znaleźć na allegro okazje po 50-60 zł (nowe widziałem w Saturnie coś za 80zł)

4. Kimo

Kimo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No warto też dodać, że Halo ODST to też zupełnie nowa kampania Single Player.

5. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no różni się tylko kampanią single player - w ODST, masz o wiele krótsza, więc halo zwykłe na plus, za to w ODST masz więcej map do mulit jak koledzy wyżej napisali, a ludzi do pogrania myślę że zawsze znajdziesz, chociaż po tych wszystkich banach po MW2 coraz mniej :p

co do kigdom under fire grałem i jest to shit straszny, żal mi pieniędzy, które wydawałem na tą grę, ni to rpg ni to slasher. Legendary nie znam, więc Gow 1 i Halo jedyne z tych gier się opłaca.

6. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Dzieki wielkie, w sumie to mysle ze nie przeplacilem zbytnio, 51 zl za te 4 tytuly ;)

Wczytywanie...

Poleć forum