1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HALO 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zaku666, Maj 12, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    elo
    jestem jakos w pierwszych misjach HALO 3, jechalem autkami (pierwszy raz) i chwile dalej mam rozwalic taki czolg? cos takiego co strzela taki niebieska kula + maszynowka
    .. i tu moja prosba o pomoc - jak ja mam to zniszczyc? zabilo mi wszystkich kompanow a potem mnie i tak pare razy az dalem sobie spokoj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: HALO 3

Tylko nie zaczynaj wypowiedzi od "elo",dobra?!
    1Nie autko tylko Warthog.
    2.jest wiele prostych sposobow na rozwalenie Wraith
    -podbiegamy i wrzucamy granat do wlazu
    -ostrzeliwujemy go z Miniguna na Warthogu(ewenualnie prowadzimy Warthog,a marines na pace odwala za nas robote)
    -strzelamy czym popadnie rzucajac granaty
    itp.,itd

4. zaku666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

dlaczego nie zaczynac od elo :)?
    a co do wardoga - to byla przerwana droga i wyskoczylismy z niego wiec ta opcja odpada - niby jest tam minigun w hangarze do noszenia ale wykorzystalem go calego i on nadal jezdzi.. czy powinienem strzelac dopiero wtedy gdy mam czerwony
    wskaznik ? moze strzelalem bedac za daleko..

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

"Elo"kojarzy mi sie z ziomkowsko hiphopowska "subkultura" ktora wielu gardzi:)
    Czerwony wskaznik oznacza najefektywniejsze trafienie.Szczerze powiedziawszy to nie rozumiem dlaczego masz z tym problem.Na Heroic nie mialem wiekszych problemow z gra.
    http://guides.ign.com/guides/734817/page_16.html

Jak juz to nie pomoze to... 8)

6. zaku666

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

dzieki wielkie z takim poradnikiem nie ma bata abym tego nie dal rady przejsc :D , sprobuje go porwac. A co do poziomu - kazdy ma swoj typ gier w ktorych jest mocny klimaty typu HALO na 100% nie naleza do mojej mocnej strony - ale szkoda mi bylo nie zagrac w taki tytul ,tak samo jak gears ,ktorego tez teraz sobie kupie. ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum