1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4-2dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dami13, Kwiecień 1, 2013.

1. dami13

dami13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jeżowe
    Siema.
    Skopiowałem zawartość 2 płyty(przerobiłem na god, za pomocą iso2god) dvd przez FST na dysk twardy konsoli, ale nie mogę uruchomić jej. FSD wykrywa mi 2xHalo 4,
    czyli kolejno pierwsza i druga zawartość płyty, pierwszą mogę uruchomić i grac w kampanie ale drugiej nie da się uruchomić.
    W menu halo 4 nie mogę wejść do multi, wyskakuje mi błąd o braku zawartości płyty, ale przecież skopiowałem ta zawartość na dysk.
    Wiecie co może być nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co pamiętam drugą płytę trzeba rozpakować i odpowiednio zawartość wrzucić do content.

Wczytywanie...

Poleć forum