1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4, NFS:MW. COD BO2 problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez miuosz, Listopad 8, 2012.

1. miuosz

miuosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Ostatnio nagrywałem Halo 4 i NFS MW (verbatim). Zadna z owych gier nie chce dzialac (wyczysc plyte sciereczka). Nagrywalem w img burn w nastepujacy sposob: 1.zmienilem topologie obrazow (chyba tak to sie nazywa) w programie xbox backup creator z LT 3.0 na LT 2.0 (w konsoli mam 2.0) i nagralem w img burn (nagrywarka iHAS z wgranym firmware burner max), predkosc 2,4x bez OPC, druga proba 4x z OPC. 3 proby nagrania w/w gier i 3 plyty do kosza... W konsoli mam najnowszy dash. Czy istnieje sposob na nagranie tych gier ( w szczegolnosci COD BO2), czy musze moze wymiecnic naped (wiekszosc gier ostatnio przestala dzialac (blad:nieobslugiwana plyta lub wyczysc plyte sciereczka), czy wgrac LT 3.0? Bardzo prosze o odpowiedz.

Dodam, ze konsola nie jest podlaczana do internetu od kilku lat, a aktualizacje dasha wgrywane byly z plyt (oststnia chyba z halo 4).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czyściłeś cache konsoli wstukując w Ustawianiach kombinacje X LB RB X LB RB X ?

PS: płyty nagrane prawidłowo. Sam wczoraj wypaliłem Halo 4 w ten sposób (też mam LT2).

4. miuosz

miuosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki, sprobuje. Jesli bede juz nagrywal to cod to jaka predkoscia? Najlepiej, zeby pozniej udalo sie zainstalowacd na dysku. 2,4x bez opc czy 4x z opc? przepuszczac obraz przez abgx360 i pozniej przez xbox backup creator przerobic obraz na lt 2.0 czy od razu xbc na lt 2.0 i nagrywac?

5. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mnie nie pytaj bo mam bana i przerabiam tylko xbox backup creatorem. ;)

Eee... przeczyść cache i wyjmij płyty z kosza. :D

Wczytywanie...

Poleć forum