1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez banannba12, Październik 19, 2012.

1. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak juz wiecie lub nie Halo 4 jest juz w sieci. Poki co gralem 2.5 godziny i jestem pod olbrzymim wrazeniem, jakos nigdy nie bylem fanem serii Halo ale to co jest w tej czesci przechodzi ludzkie pojecie. Grafika, no wlasnie niektorzy mowia ze konsola ma te 7 czy 8 lat i juz nic nie da sie z niej wycisnac ta giera udowadnia ze jednak da sie wycisnac i to jescze wiele, grafika jest oszolamiajaca nie ma zadnych spadkow fps, na prawde moim zdaniem najladniejsza gra na klocka jaka wyszla. Co do fabuly nie bede zdradzal ale jest w porzadku. Z calego serca polecam ten tytul kazdemu fanowi shooterow.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam dziwny problem ze znalezieniem jakiegoś kilkunastominutowego gameplayu z tej wersji która wyciekła, (nie z targów) czy ktoś ma jakiś link? : )

i pytanie jeszcze, czy uwazacie, ze trzeba znac fabule poprzednich czesci zeby przyjemnie pograc w 4?

4. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja przeszedłem wszystko co związane z Halo i ta niestety jest najsłabsza:(

5. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Przeszedlem i obejrzalem wszystko co mozna z Halo. Powiem tak -343 odwalilo swietna robote.Grafika jest fenomenalna, chyba najlepsza w tej chwili dostepna na xboxa,efekty swietlne muzyka po prostu majstersztyk! Różnorodnosc misji-to co bylo zawsze w Halo na wysokim poziomie teraz jest na jeszcze wyzszym.Raz jestesmy na opuszczonym statku,raz ladujemy w dzungli,innym razem jestesmy w portalu kosmicznym,oslaniamy ogromny pojazd,latamy promem kosmicznym....te widoki na Ziemie!!!! Fabula? Moze sie podobac a moze nie..Jest to kolejna zupelnie odzielna opowiesc o Master Chiefie..Oto nagle okazuje sie,ze pojawil sie jakis nowy silny wrog i my oczywiscie musimy go pokonac...Bardzo refleksyjna,filozoficzna i smutna opowiesc...Bardzo mi podeszla.Jedyny powazny minus tej gry to dlugosc!!!! 6h max...straszna szkoda..ale to 6h najlepiej spedzonych przed konsola jakie ostatnio mi sie zdarzyly.Btw ciekawostka odnosnie zakonczenia-po ukonczeniu Legendary zobaczymy twarz Chiefa :D Podsumowujac-masakryczny exclusive Microsoftu zjadajacy wszystkie Killzony i Resistance razem wziete na sniadanie.Fenomenalna gra,fenomenalne wykonanie.Gdyby nie ta dlugosc...9.5/10 Moj opis dotyczy wylacznie trybu kampanii.

6. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    gram troche od paru dni w halo 4 i muszę powiedzieć ( napisać ) że ta produkcja to kawał dobrej roboty. grafika na wysokim poziomie , tekstury są konkretne a stały bumpmapping na skałach drzewach lub podłożu cieszy oko, wydaje mi się że dodali/poprawili efekty świetlne- przebijajace się promienie słońca miedzy skałami/drzewami robia naprawdę spore wrażenie. wszystko co było dobre w poprzednich czesciach zostało. master chief i cortana znowu uderzyli! polecam jak najbardziej.

7. Jinroh

Jinroh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Po pierwsze, fantastyczna grafika i cutscenki, po drugie, fantastyczna muzyka, po trzecie duże zróżnicowanie środowiska w jakim przyjdzie nam walczyć. Fabularnie w końcu mamy pełne pojęcie skąd i po co spartanie i Master Chief. Może drażnić iluzja mnogości uzbrojenia, są bardzo ładne ale siłą rażenia z perspektywy ras jest inna dopiero kiedy użyje się jej przeciwko innej. Pełna ocena poziomu trudności dopiero jak zabiorę się za Legendary. Aaa, byłbym zapomniał - Cortana :)

9. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Popieram gra fajna ale czy najlepsza ze wszsytkich gier z serii? Reach również bardzo mi się podobał. W Halo 4 załamał mnie brak możliwości używania dwóch broni równocześnie (halo 2 i 3 miały to bo Master Chief potrafił strzelać z dwóch broni równocześnie) co dla mnie jest krokiem wstecz oraz brak tryby Firefight przy którym zawsze spędzałem sporo czasu a chyba taki tryb nie jest zbyt pracochłonny. Znacząco osłabiono pojazdy co może dla multi jest ok ale w grając w kampani czasem wolałem iśc z buta niż używać Ghosta lub Warhoga bo jest się bardziej narażonym na ostrzał (grałem na Heroic).
    Poza tym fabuła powala na kolana i kto tu mówi ze w FPS nie liczy się fabuła, a tu fabuła pcha gre do przodu i sporo wyjaśnia min. jaki był cel powstania spartan, jak powstawali i jakie jest ich miejsce w UNSC.
    Fanowie Halo musza w nią zagrać....

Wczytywanie...

Poleć forum