1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4 - Oręż Covenantów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Wrzesień 20, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

W Halo 4 - jak i w poprzednich częściach - gracze nie będą skazani wyłącznie na korzystanie broni stworzonej przez człowieka, postrzelać będzie można również pukawkami należącymi do Covenantów. Ich arsenał (na dwóch mapach z multi - Exile i Haven) prezentuje najnowszy trailer gry.

Broń Covenantów w Halo 4:

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

I na chu* ten dubstep? Tylko psuje trailer..

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Zarąbista ta piosenka :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    po muzyce widać, ze gra celuje po części w gimbazę, ktora słucha dupstepow czy tam innych muzykopodobnych gniotow, szkoda. o wiele lepiej by ten trailer wyszedł, gdyby wrzucili jakąś full epic muze :) a co do broni, widzę, ze powraca needler, najbardziej wkur..zająca broń eva

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    !Mnih@

Rozśmieszają mnie osoby które uważają że Dubstep jest dla Gimbusów. -_- Ponieważ obraża to mnie i inne osoby które są od długiego czasu fanami tego gatunku muzyki. (przed sławą tego całego Skirllexa)

A co do HALO to jak dla mnie opcja obowiązkowa.... już sie nie moge doczekać. :)

1 osoba to lubi.
  6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    @up/2x

O gustach sie nie rozmawia. Dla mnie cale techno/dubstep itp to syf (dyskoteki ujda). Tylko kogo to obchodzi?

@topic
    Napewno bede molestowac ten tytul ^_^

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jakby przynajmniej ktokolwiek by był w temacie tej muzyki z trailera, to wiedziałby, że to remix któregoś oryginalnego soundtracku z Halo 4. Główny kompozytor soundtracku do Halo 4 był tak zafascynowany swoją muzyką, że poprosił paru DJ'ów o to, by kilka jego kawałków (Jak nie wszystkie) zremixować. No i wersji tych remixów, jest nie mało, bo jeden zrobił wersję Trance, drugi House, trzeci jak widać tutaj dubstep i jeszcze wiele innych wersji. A komentarze typu "Na cholerę ten dubstep, przecież On jest dla gimbusów" to lepiej zostawcie to dla siebie. I drogi Panie Mnih'u. Po pierwsze muzyka jest tylko w trailerze - W grze oficjalnie jej nie będzie. A po drugie, od kiedy to po muzyce się poznaje, że gra jest skierowana do gimbusów? Czyli jak w GTA V będzie radio z muzyką Dubstep'ową, to gra również będzie skierowana do gimbusów?

A teraz co do trailera multi Halo 4 - Jak dla mnie gra miażdży i niszczy tegoroczne inne FPS'y pod względem multi. Jeszcze tylko 47 dni i będzie granie 24/7 :D

8. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Nie lubię Cię ale zgadzam się z tobą w zupełności :) Halo jedna z nielicznych komercyjnych gier która tak na prawdę wymaga skilla a nie kombinowania jak tu kogoś zajść od tyłu lub z zaskoczenia bo twarzą w twarz się nie ma szans.

9. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mamo, ja chcę Halo 4 :D

Szykuje się niezłe grzanie w multi.

Wczytywanie...

Poleć forum