Halo 4 po raz pierwszy w ruchu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Były pierwsze screeny, czas na filmik. Ciekawi, jak wygląda Halo 4 w akcji?

Na dopiero co opublikowanym materiale twórcy opowiadają m.in. o nowościach i zmianach w Halo 4. Jeśli nie interesują Was obietnice twórców, to i tak warto obejrzeć filmik, bo wreszcie możemy zobaczyć grę w akcji. I zweryfikować, czy faktycznie wygląda tak dobrze, jak to zapowiadali autorzy.


Czystego gameplayu w tym niewiele (co nie zmienia faktu, że i tak co nieco widać), ale skoro powoli materiały zaczynają wypływać, to znak, że już niedługo przyjdzie pora na konkretniejsze i nieco dłuższe spotkania z Halo 4.

Pytanie retoryczne: czekacie?

źródło : •• Halo 4 po raz pierwszy w ruchu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koczek

Użytkownik
Użytkownik
Dynamika przednia!
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FPS który zmiecie wszystkie inne FPS'y w tym roku :) Czekam na dalsze trailery/info.
 

scorpion22

Banned
halo 3 był pierwszą grą na moim xboxie i grało się fanie ale dlatego że nie miałem ŻADNYCH innych gier...reach odrzuciło mnie od siebie całkowicie w ogóle mi się nie podobało i wątpie żeby czwórka coś zmieniła
 

FaAbZoR

Użytkownik
Użytkownik
Kochałem tą grę dopóki nie zagrałem w Battlefield 3 :distracted:
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wiem czego ale jakoś nie podchodzi mi ta cała seria Halo
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Zapowiada się świetny i widać sporą poprawę oprawy graficznej względem 3 :) Czyżby najlepszy tegoroczny exclusiv na xboxa? :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zapowiada się świetny i widać sporą poprawę oprawy graficznej względem 3 :) Czyżby najlepszy tegoroczny exclusiv na xboxa? :D
I chyba jedyny konkretny. Ms będzie na zmianę wydawać Halo i Forzę bo to jego jedyne dobre eksy. Sony ma takich kilka. M$ albo robi coś w kierunku exclusivów albo wydaje nową generację xboxa. Seriously, tylko ja to zauważyłem i tylko mnie to boli?

Wysłano z Xperii X8
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
I chyba jedyny konkretny. Ms będzie na zmianę wydawać Halo i Forzę bo to jego jedyne dobre eksy. Sony ma takich kilka. M$ albo robi coś w kierunku exclusivów albo wydaje nową generację xboxa. Seriously, tylko ja to zauważyłem i tylko mnie to boli?
Na chwile obecna chyba tak bedzie, kiedys MS mial jeszcze Gears of War ale nie wiadomo czy faktycznie definitywnie zakonczyli serie na GOW3 czy cos jeszcze Epic Games wyskrobie. Halo tez mialo sie skonczyc na Halo 3 a pozniej porobili Reach, ODST, ktore byly beznadziejnymi czesciami. Co do Halo 4 Mam pewne obawy bo na sukcesy wczesniejszych czesci pracowalo studio Bungie a co 343 pokaze, zobaczymy pod koniec roku. Oby tylko nie spaprali takiego tytulu.
 

D3N

Użytkownik
Użytkownik
Nie lubię HALO choć grałem kilka razy nigdy sie nieprzekonam do niej . HALO 4 niewnieśie nic nowego oprócz kilku detali .
 

pajak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na chwile obecna chyba tak bedzie, kiedys MS mial jeszcze Gears of War ale nie wiadomo czy faktycznie definitywnie zakonczyli serie na GOW3 czy cos jeszcze Epic Games wyskrobie.
Jest jedna prosta zasada: "Nie zarzyna się kury, niosącą złote jaja". Tak samo będzie z GOW, trylogia z Marcusem Fenixem w roli głównej jest zakończona, ale sama seria na pewno powróci :).

Co do Halo, to ja nie wiem. Technicznie, to solidnie wykonana gierka, ale mi te gry (i nie tylko) z masą robotów itp. nigdy nie przypadły do gustu.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że Halo 4 będzie proste jak Halo 3 (czyt. nie będzie żadnych perków czy innych shitów z Halo Reach)
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
ale była mowa ze halo reach zakańcza cała serie halo ..
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom