1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4: Przebudzenie bohatera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Wrzesień 2, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Pojawił się nowy film ViDoc opowiadający o wysiłku i pracy potrzebnej do przechwycenia wszystkich ruchów, emocji aktorów, aby w pełni oddać epickość i dramatyczność historii w Halo 4. Filmik o nazwie Przebudzenie Bohatera trwa ponad 10 minut. Zobaczymy urywki gameplay'ów, wywiady z aktorami podkładającymi głos i ruchy ciała do motion capture:

Źródło: Halo Centrum: Halo 4: Przebudzenie Bohatera

Jezu, aż ciarki przechodzą ;O Jeszcze aż 65 dni do premiery, ale na taką grę warto czekać!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oj chyba Assassin's Creed III spadł na drugie miejsce, jeśli chodzi o oczekiwanie na nadchodzące tytuły.

1 osoba to lubi.
  4. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie halo przy AC to syf nad syfem

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Na prawde nie wiem co ludzie widza w tym ¨wielkim¨ AC.
    Gralem w 2 i nic tam ciekawego nie widzialem, nie wciagnal mnie, nic...
    Jestem jakis inny?
    W zadne halo nie gralem, ale chyba wezma mnie na reklamy i kupie by sprawdzic.

1 osoba to lubi.
  6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    fanem serii halo nie jestem, najbardziej czekam na halo wars 2, jednak puki nie wydadzą tego halo4 to nic pewnie o hw2 nie powiedzą, więc też pośrednio na nią czekam :)

1 osoba to lubi.
  7. JlBFULL

JlBFULL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Inowrocław
    Na samą myśl o Halo 4.....aż **** w gacie. ********* gra sie szykuje, uważam że przebija Ac 3. Pozdrawiam :D

8. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jak juz jest temat poruszony to ja jestem przeciwnikiem gry halo no co to wogole za gra niedosc ze single beznadziejny a w multi gralem tylko raz i podziekowalem nawet te postaci w tych "kombinezonach" dajcie spokoj beznadzieja po halo 3 i przejsciu 1 misji podziekowalem i juz w to nie zagram a co do AC 3 czekam niecierpliwie i nawet jak multi ciezko ogarnac i gra nie jest strzelanka to i tak wymiata fani halo niech sie schowaja

Niby racja to 2 rozne gatunki gier ale nadal uwazam ze seria halo to niewypal nawet boderlands czy jakos tak jest lepsze choc tez nie zamierzam w to grac

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie ma to jak porównywać Halo do Assassin Creed

1 osoba to lubi.
  10. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Halo jakąś piękną serią nie jest, no ale znowu kiczem jej nie nazwę. Assasin to totalne badziewie, bohater o gejkowatym imieniu-Ezio. Średniowiecze i synchronizacja? Wtf? Bigos, a nie gra.

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Szykuje się jedna z najlepszych gier na Xboxa 360.
    Halo było pierwszą grą jaką miałem na starym Xboxie i to ta gra mnie przekonała do pierwszej konsoli Microsoftu.

12. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Czekam z niecierpliwością na tę grę. Pamiętam jak po raz pierwszy odpaliłem Halo jeszcze na PC i byłem strasznie zafascynowany tą produkcją. Wtedy jeszcze byłem małym gnojkiem i to sprawiało, że gra robiła na mnie podwójne wrażenie. Master Chiefie przybywaj ponownie na nasze konsole! ;)

13. 8JKK8

8JKK8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wedlug mnie halo to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra na xa gra w trybie kooperacji jest boska chodzi mi o halo 3. co do Ac to 1 czesc byla super pozniej to juz bylo gta nie AC za niedlugo bedzie sie w niej budowac miasta :/ powinni nasladowac 1 czesc. boli mnie ze halo 4 w edycji kolekcjonerskiej nie bedzie po polsku :((

Wczytywanie...

Poleć forum