1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4 to powrót do tego, co sprawiło, że pokochaliście serię

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Lipiec 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Halo 4 ma być tą odsłoną serii, która powstanie bez udziału Bungie i przy okazji okaże się naprawdę udanym tytułem.

Halo 4 ma być powrotem do tego, co uczyniło pierwsze Halo wspaniałym tytułem. Tak przynajmniej uważa Stephen McGill dyrektor do spraw rozrywki w Microsofcie. Czwarta odsłona serii powinna nam przypomnieć, co czuliśmy, gdy graliśmy w pierwszą część.

Gracze, którzy w nią nie grali i tak będą mieli okazję nadrobić zaległości za sprawą odświeżonej wersji, która pojawi się w tym roku, a która dobrze wpisuje się ideę wydania Halo 4. Według McGilla oba tytuły świetnie się uzupełniają. Mnie ciekawi, co czuli gracze, o których mówi McGill?

Źródło: •• Halo 4 to powrĂłt do tego, co sprawiło, Ĺźe pokochaliście serię | => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Według mnie ta gra wychodzi za szybko, żeby być dobrą grą. Nikomu się nie śpieszy, niech popracują nad nią jeszcze z 2 lata.

4. HaRa

HaRa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płoty
    racja, szybko nie zawsze oznacza dobrze... ale to dopiero sie okaze jak wsadzimy plyte:)

5. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie wiadomo kiedy gra wychodzi a wy mówicie że gra wychodzi za szybko ? Poza tym nie mogę się doczekać !

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gracze, którzy w nią nie grali i tak będą mieli okazję nadrobić zaległości za sprawą odświeżonej wersji, która pojawi się w tym roku, a która dobrze wpisuje się ideę wydania Halo 4. Według McGilla oba tytuły świetnie się uzupełniają. Mnie ciekawi, co czuli gracze, o których mówi McGill?

Halo:Combat Evolved było tą grą,która zadecydowała o zakupie przeze mnie pierwszego Xboxa.A już miałem brać Playstation 2.Po dziś dzień mam tą konsolę i nie żałuję mojej decyzji.Gra była tak klimatyczna,że szok.Widać,że facet w Halo grał i wie co pisze,bo rzeczywiście uczucie podczas grania w tą grę było niesamowite a zrozumie to tylko ten kto dał się w Halo wciągnąć.

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    2 lata na zrobienie DOBREJ gry to za mało. Reach powstawało ~ 3 lat i nie było jakimś fenomenem w branży gier.

8. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Z tego co wiem ma wyjsc na wakacjie 2012 , 2 lata to mało ale nikt nie wiem czy studio 343 nie zaczeło prac w czasie gdy Bungie robiło Halo Reach

9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    To teraz mam pytanie do Ciebie koleżko, skąd wiesz, że nie pracują nad nią od dłuższego czasu? Przecież studio Bungie już nie zajmuje się marką Halo.

Gra wychodzi w wakacje 2012.

Ja pokochałem Halo, bo było proste. Halo 3 było wręcz genialne, nie było tam żadnych jet packów itp. jak w przypadku Reacha, nie było też systemu apteczek znanego z Halo CE czy Reach. No i oczywiście nie było blooma. Powinni wrócić do stylu Halo 3 i wywalić wszystkie zbędne rzeczy, które opisałem wcześniej.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To tylko moje zdanie. Myślę, że Bungie nie byłoby zachwycone wiadomością, że w czasie gdy oni robią Reach, grę, która miała zakończyć serię Halo, inne studio robi Halo 4. Halo było i jest najważniejszą grą dla Bungie, pamiętajcie o tym.

11. maciejjj

maciejjj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    H4 powstaje przynajmniej 3lata juz, premiera na jesień 2012

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A gdzie argument? Twoje widzimisię? Powstaje przynajmniej 3 lata, bo...?

13. Xibron

Xibron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    Chłopaki, pozwólcie, że sprostuję: amerykańskie wyrażenie 'holidays' zwykło określać święta bożonarodzeniowe, a nie wakacje.

IMO, Halo:CE, 2 i 3 to jedne z najcudowniejszych FPSów, w jakie kiedykolwiek miałem okazję grać. ODST również świetne było, spodobał mi się ten cichy i nocny klimacik. A Reach to takie... meh.
    I póki pamiętam: Ensemble z pomocą Halo Wars udowodniło, że marka Halo potrafi być dobra nawet, gdy nie wyjdzie od Bungie. Pozostaje mieć nadzieję, że 343 też się uda.

14. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wedlug mnie halo 4 powstaje juz od dawna tylko wszystko bylo utrzymywane w tajemnicy.

Wysłano z Xperia_X8 z użyciem Tapatalk

15. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ujrzałem Halo i stwierdziłem, że to udawany profesjonalizm. Nic nowego. Zapewne zostanę obrażany w temacie, albowiem gry są wydawane aby usłyszeć krytykę.

16. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  17. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdy ma swój gust więc powinieneś dodać, że dla Ciebie Halo Wars jest dobre, dla mnie jest to akurat przeciętniak. Dla niektórych Duke Nukem Forever jest grą przewspaniałą, a dla innych to zwykły badziew. A i jak już zaczęła się taka dyskusja w temacie to MW2 jest jedynym dobrym CoD'em :)

Jak już wcześniej wspomniałem Halo 4 zdecydowanie powstaję już ponad rok i wg mnie będzie wspaniałym rozpoczęciem nowej trylogii :)

18. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak jak napisał Qwer wydawają te gry za szybko..
    Chcą chyba z Halo zrobić coda...

19. maciejjj

maciejjj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bo nowe studio zostało założone pod koniec 2007 i brakujących pracowników do nowego Halo szukają od 2009, w 2008 już zaczęli dłubać nad H4.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum