1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo 4 w pakiecie master chief collection a Polski dubbing

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez marsonpl, Maj 19, 2016.

1. marsonpl

marsonpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Kiedyś miałem Xboxa 360 i grałem na nim w Halo 4, gdzie był Polski dubbing. Teraz zamówiłem Xboxa One i na niego czekam i tak się zastanawiam... O ile wiem Halo 4 nie ma na liście kompatybilności wstecznej? Skoro tak to zainteresowałem się zestawem Halo - The master chief collection, mam jednak pytanie.. Czy Halo 4 w edycji master chief collection również posiada dubbing? Czy może ktoś z Was ma tą grę i się wypowie?

Żeby nie zakładać nowego tematu, zakupiłem też Halo 5, Guardians na aukcji jest napisane, że jest to wersja Polska, niestety Xboxa jeszcze nie mam, natomiast przyszła gra... Sprzedawca pisał, że gra jest w wersji PL, jednak po samym pudełku tego nie widać, czy w grze wybiera się język i samo pudełko może być na inny region niż gra?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. marsonpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i niestety przyszła do mnie konsola, przyszło Halo 5 i mam Polskie tylko napisy... Da się jakoś wymusić dubbing czy to taka wersja?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da sie wymusić. Trafiłeś na taką wersję. Widocznie polski dubbing jest tylko w polskim wydaniu tej gry, gdzie na okładce jest informacja, że gra jest w polskiej wersji językowej - dubbing. Ciesz się, że masz chociaż polskie napisy, bo tak to już byś miał w ogóle klapę.

Taka okładka:

6. marsonpl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź no nic, będę próbował sprzedać albo wymienić się na inną... masakra jakaś no chyba, że sprzedawca się zlituje i zwróci pieniądze.

7. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Coś chyba jest nie tak, bo mam konsolę w wersji limitowanej Halo 5 i gra z tej edycji raczej nie ma polskich opisów na pudełku, a sama gra jest z naszym dubbingiem. Wątpię, żeby edycję limitowaną opatrywali opatrywali polskimi znakami na pudełku, ale jeszcze wieczorem sprawdzę.

8. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczerze mówiąc wątpię, że sprzedawca się zlituje, bo gra jest po polsku jakby nie patrzeć (mimo, że są tylko napisy, ale to jest już uznawane za polską wersję), no ale próbować możesz. Swoją drogą ta gra jest tak krótka, że nie wiem czy warto Ci tą płytę wymieniać. Gra ma raptem 15 misji, z czego 3 to są idź do punktu A, posłuchaj co gadają. Następnie idź do punktu B posłuchaj co gadają i koniec misji ;)

9. Fixxxer1

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Gra jest krótka jeśli gra się na łatwym poziomie trudności ;) Na legendarnym zajmuje ponad 20h ;)

10. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja grałam na normalnym. Nie jestem zwolennikiem wkurzania się przy graniu. Gra ma relaksować, a nie denerwować :) Wydaje mi się, że 20h to i tak gromka przesada.

Edit: chociaż jak tak patrząc po tym to całkiem możliwe :p https://howlongtobeat.com/game.php?id=19267

11. Fixxxer1

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Przejście 5 na legendarnym poziomie zajęło mi dokładnie 25,5h :D

12. nacinek

nacinek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Piła
    Witam
    Właśnie teraz męczę Halo 5 na Legendarnym poziomie. No i Jest ogromna frustracja, Dobrze się nie wychylisz dwa strzały i leżysz. Taki jest celny ten przeciwnik, a nasi sojusznicy to szkoda gadać jak by mieli poziom easy ustawiony nic nie pomagają na legendarnym i tylko padają jak kaczki. Ale powoli się przechodzi już jest 6 poziom i zawsze te czaski i materiały się zbiera do osiągnieć.
    Pozdrawiam

13. Fixxxer1

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    5 to pikuś przy dwójce. Tam jak zginiesz to cofa Cię do początku levelu ;-)
    Właśnie skończyłem 4 na legendarnym w coopie z płyty MCC i została mi już tylko część druga. Przeszedłem ją na Xbox Classic, więc i tu dam radę ale zejdzie się na pewno ponad 25h.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

14. b7ind84

b7ind84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie podepnę się pod temat.. jak jest Halo: MCC w pudełku niemieckim to gra ma pl/ang napisy a 4 z dubbingiem czy to wszystko po niemiecku ?

15. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Poczekaj

wrozka-wrozenie-szklana-kula-fotolia-africa-studio-660.jpeg

niestety nie wiadomo.

Wczytywanie...

Poleć forum