1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Halo: Combat Evolved Anniversary

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Bazagazeal, Listopad 18, 2011.

1. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków

Nazwa:Halo: Combat Evolved Anniversary
    Rodzaj gry:strzelanki, FPP, science-fiction
    Data premiery w Polsce: 15 listopada 2011
    Producent: 343Industries
    Wydawca: Microsoft Game Studios
    Wydawca PL: Microsoft
    Dodatkowe Kontrolery: Tak, Kinect

Krótki opis
    Akcja gry rozgrywa się w przyszłości, gdy trwa konflikt między ludźmi a federacją obcych ras o nazwie Covenant. Wcielamy się w Master Chiefa – futurystycznego żołnierza noszącego potężny pancerz, zdolnego przeciwstawić się przeważającym siłom wroga. Historia rozpoczyna się od ataku Covenantów na statek kosmiczny, na którym przebywa główny bohater. Po szybkiej ewakuacji i rekonesansie okazuje się, że obcy wykryli tajemniczą strukturę znaną jako Halo. Wkrótce dowiadujemy się, że może ona zostać wykorzystana jako broń masowej zagłady. Naszym głównym zadaniem jest zatem powstrzymanie agresorów przed jej przejęciem.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra ciekawa na tyle ile był ciekawy pierwowzór
    Zalety:
    -grafika na początku mi sie nie podobała (liczyłem ze będzie jak Reach le niestety jest gorzej) ale w porównaniu do oryginału rewelacja (wcisnięcie back powoduje zmiane grafiki na tą starą)
    -gameplay, misje, bronie, cutscenki, wszsytko po staremu wiec gra się przyjemnie
    Wady:
    -menu jest takie byle jakie i nieładne a ekarn ładowania okropny. Mogli zrobić nowe ładne menu jak w Reach a tu coś jak w Halo Wars dodatkowo trzeba uważnie wybierać opcje bo po lekkim wychylaniu gałki ciezko wbrać co się chce bo kursor biega jak szalony..
    -dzwięk dialogów jest za cicho czasem nie słychać co Cortana do nas mówi to samo tyczy się innych żołnierzy któży coś do nas mówią ale muzyka i odgłosy walki wszystko zagłuszaja (i tu niema możliwości wybory glośności dla dialogów itp)
    -multiplayer to multiplayer z Reach (więc są i jet packi itp). Liczyłem na bronie i mapy z oryginału jednak pukawki są z Reach a mapy tylko niektóre zostało przeniesione z Halo CE do wersji Anniversary(czyli multi jest takie samo jak w REACH tylko kilka map dodali)
    Podsumowując gra wydaje się czasami jak niedorobiona (nie nieładne menu siągniete z innych gier serii, okropne ekranu ładowania, pojazdy nie zostawiają śladów na ziemi), zaskoczył mnie brak zmian tak aby grę podciągnąć do nowych standardów. Wiem że może i dobrze że nie zmieniano elementów gameplaya ale przez to gra jest taka archaiczna że można ja polecić tylko starym wyjadaczom.
    Ocena:
    oryginał ma u mnie 10/10
    Anniversary 6/10

Wczytywanie...

Poleć forum