1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

halo multiplayer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozik123, Maj 15, 2010.

1. kozik123

kozik123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem. nie wiem jak ustawić żeby zagrać w halo: reach beta na 2 osoby. muszę mieć 2 konta live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na drugim padzie wduś Xbox Button ten środkowy przycisk i X zaloguj drugi profil i ustaw grę potem musicie potwierdzić udział poprzez wduszenie A

4. kozik123

kozik123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi się wyświetla tylko mój profil, którego nie mogę wybrać i gość. to co mam wybrać??
    gdy wybieram gość to pisze : nie można zalogować do XBOX live. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta.

5. ques

ques Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    musisz utworzyć drugi profil w konsoli i podłącczyć go do live'a ,inaczej sobie nie pograsz ...

Wczytywanie...

Poleć forum