1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo na Xbox One to już oficjalnie Halo 5

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Wrzesień 2, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Podczas oficjalnej zapowiedzi nowego Halo podczas targów E3, nie było do końca wiadomo, czy mamy do czynienia z piątą odsłoną serii, czy zwyczajnym spin-offem na miarę Halo:Reach. Dziś na imprezie Halo Global Championship otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że nowe Halo to nic innego, jak pełnoprawne Halo 5. Microsoft ujawnił też logo nowego Halo, oraz zapowiedział, że gra zadebiutuje w przyszłym roku wyłącznie na Xbox One.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czyżby m$ już całkiem zrezygnował ze wsparcia x360, a może szykuje osobne Halo na obecną generację :confused:

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MS już olał 360:) bo ani jedna gra od nich na to nie będzie:(. I na 360 by znowu była fala banów:p

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28

jaka fala banów??

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jakby 5 wydali na 360 to pewnie była fala banów za grania w nia przed premierą jak było z 4.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czy ktoś w ogóle spodziewał się tego, że na X360 pojawi się Halo 5 i czy ktoś myślał, że to będzie spin-off serii, jak przecież w trailerze gry był sam Master Chief? Spoko.

8. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Kto lubi Halo,ręka w góre. Chyba jedna z najgorszych serii gier,i takie cos ma byc po raz kolejny flagową marka xboxa? Wybieram definitywnie PS4

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Akurat Halo to jedyna seria której mi brak na maszynce Sony, a w Halo 5 chętnie bym zagrał, ale nie planuje zakupić XO.

10. Z buta wiezdza

Z buta wiezdza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja właśnie tak. Jak i inne grynp. GTA5/FIFA14/NBA14/UFC4 :D

11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja nawet bardzo ale pierwszą i ewentualnie drugą część Halo....
    Zresztą dla HALO1 zakupiłem XBOXa (tego pierwszego, nie mylić jeszcze z X360) ale następne wydania Halo są już coraz gorsze i słabiutkie także jak dla mnie mogło by jej już nie być (chociaż pewnie z ciekawości zagram też w Halo5 jeśli w ogóle zdecyduję się na XBOX ONE)...

12. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)

Zgadzam się w 100% to chyba najgorsza gra jaka wyszła na xbox360, ale jak widać nie wiele trzeba ludziom do zachwytu. Moim zdaniem to Metro powinno mieć miejsce Halo bo przynajmniej przyjemnie się w nią gra a w te badziewie to nudzi jak nie wiem

13. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie Halo kupiło dopiero i w sumie tylko w trzeciej odsłonie. Ale było to wynikiem tego, że miało bardzo przyjemnego split-screena w co-opie.

Poza tym nigdy później nie grałem w kolejne części. A to dlatego, że pojawiło się w między czasie sporo ciekawszych (dla mnie) produkcji, w których to w dwie osoby można było przechodzić główny wątek fabularny z jednej kanapy.

/Wysłane z telefonu/

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak się nie rozumie fabuły gry i na multi dostaje baty, to tak jest niestety... Sorry, ale jeśli chodzi o multi, to Halo jest najbardziej skillową grą na konsolach. Takie FPSy jak CoD, czy BF, Homefront i inne, to przy Halo, to są mini gierki.

15. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma co bać, Halo już się wypaliło więc średnia strata, teraz na długie lata zarządzi Destiny. Bungie to goście którzy wyciagną to co najlepsze było w serii Halo i przeniosą rozgrywke na całkowicie nowy poziom. Juz po dziennikach deweloperskich wiadomo że szykuje się hit.

Wczytywanie...

Poleć forum