1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

halo odst wypalanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wasilijzajcew89, Kwiecień 15, 2010.

1. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    mam pytanko pobrałem sobie gre halo odst widze ze gra jest na dwóch plytach a tego jeszcze nie robiłem jesli chodzi o wypalanie plyt. Moje pytanie to czy normalnie to nagrac cd1 cd2 tak jak by to były 2 osobne gry ? i czy halo odst to nowa gra czy jakies dodatki do halo 3 czy poprostu nowa fabula :) i czy ma multiplayer split-screen ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    nagrywasz na dwie płyty. halo odst jest takim "dodatkiem" do halo 3 tylko, że na płytkach.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    kazda plyta oddzielnie, na DVD 2 sa dodatki do multi.

5. wasilijzajcew89

wasilijzajcew89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ale chodzi mi o to czy jest jakas nowa fabula i czy jest wmiare długa i czy mozna przechodzic w trybie split screen ??? i czy jak nie chce grac przez xbl to dvd2 nie wypalac ?

Wczytywanie...

Poleć forum