1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach AP 2,5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jarek9292, Kwiecień 12, 2011.

1. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wiem że MS wprowadził nowe zabezpieczenia dla Halo: Reach więc ściągnąłem nową wersje i tu się pojawia pytanie czy ten obraz po nagraniu będzie działał ??? Na początku jak przepuściłem go przez abgx360 1.0.5 to AP 2.5 było "czerwone" ale jak przepuściłem drugi raz to już zielone. Dodam jeszcze że mam LT+. Nie gram przez internet. Z góry dziękuję za odp.Pozdrawiam

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    na dasu do 12625 włącznie będzie dział. Na nowszym już nie.

4. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha dzięki za odp właśnie taki mam he mam nadzieje że prędko nowy nie wejdzie... a co zrobić żeby na nowszym też działało ??

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    musza pojawic sie nowe patche ap2.5

Wczytywanie...

Poleć forum