1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo:Reach BETA - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez PatrixOK, Maj 4, 2010.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Halo Reach beta juz wystartowala na dobre... czas na opinie nowego dziela Bungie. Prosze pisac tutaj tylko oceny gry, grafikii itd bez zadnych "mam problem" itd

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    Rozgrywka wymaga zdecydowanie mniej skilla niż w poprzednich odsłonach.
    Bronie mogłyby być nieco bardziej 'zrównoważone' .

Mimo tego, multi jest miodne i ta gra w dalszym ciągu jest na mojej liście zakupów zaraz po red dead redemption.

4. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    no ja jestem w oczekiwaniu na Halo3 Odst, dojdzie to sciagam Reach i popykam. A jako ze nie jestem jakos fanem tej seri ( bo nie gralem w nią nigdy) to jeszcze bardziej poteguje chec zagrania. :) z tego co czytalem fajnie zrobiona jest :) i maja jescze w Beta wyjsc 2 nastepne mapki :)

5. belmund44

belmund44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom/Toruń
    ja mam mieszane uczucia. zgadzam sie z kolegą wyzej, ze bronie mogly byc bardziej zrownowazone. nie tylko zreszta bronie. granaty sa chyba silniejsze, ale w sumie nie wiem czy to dobre, czy zle. za to oslabione melee to padaka. i asasinacje, z jednej strony fajnie wygladaja, ale trwaja chwile, przez co ktos cie moze latwo ubic, lepiej to dzialalo w halo3 - jedno uderzenie w plecy i kill. co do broni to to dzialko co strzela stickami, niewiem jak sie nazywa, to jest jakas masakra! nie dosc, ze 4 na raz rzuca, to jeszcze ma naprowadzanie. ide o zaklad ze w finalnej cos z tym zrobia. na nowe sterowanie nie bylo problemu sie przestawic, ale nie moge sie przyzwyczaic do korzystania z tych armor abillities, ale na dobra sprawe to niezly pomysl. tryby gry powalili troche: w oddballa przez za silne granaty grac sie prawie nie da, king of the hill strasznie wolno liczy czas i trzeba byc samemu w strefie, zeby liczyl punkty, co moim zdaniem jest idiotyczne. jak ktos gral, to wie jaka tam jest rzez i samo utrzymanie sie w strefie jest trudne w trojce, wiec nie wiem po cholere ta zmiana. za to jagernaut wymiata - chyba najlepszy tryb poki co w tej becie. headhunter to swietny patent, ale w praktyce nie dziala to tak dobrze, chyba najbardziej frustrujacy tryb. niewiem le razy mnie ubili centymetry przed strefa. musza tojakos lepiej rozplanowac z iloscia tych stref i czasem, po ktorym sie zmieniaja. i wreszcie cos zrobili z czasami loadingow - dzieki bogu i vetowaniem - tez dzieki bogu

ale konczac, to przyszedl do mnie dzis kolega zobaczyc ta bete. pogralismy troche, oboje uwazamy ze spoko, ale to nie to co stare dobre halo3, wiec je zarzucilismy i gralismy na starym. nowe jest niezl, ale chyba przekombinowane. oby zbalansowali wszystko do jesieni.

i co do tego co powiedzial kolega dwa posty wyzej. za cholere rozgrywka nie wymaga mniej skilla, odwrotnie chyba, jak sie gra kilka razy z rzedu w jakies oddballe czy inne gry poza slayerem z tymi samymi ludzmi to w kolko wygrywaja te same osoby z duza przewaga, iwec to chyba o czyms swiadczy.

6. wieviurex

wieviurex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak gra będzie super mam nadzieje że singiel będzie ciekawy
    ale ocenię to co mam czyli multi dodane nowe bronie osłabiono uderzenie łokciem (to dobrze) a co najważniejsze przez dodanie mocy (niewidzialność plecak odrzutowy,pole siłowe,sprint) które opisze potem rozgrywka przyśpieszyła i stała się bardziej emocjonująca wracając do tych mocy:
    guard - posiada pole siłowe które sprawia że przez krótką chwile jest nie tykany
    jest też haczyk w trakcie używania tej umiejętności nie można ani walczyć ani biegać
    Stalker- ma niewidzialność co tu dużo mówić z większej odległości go nie widać
    sprinter- jak sama nazwa mówi może biegać sprintem
    AirBagher- ma plecak odrzutowy

aha grafa w grze na moim 29 calowym tv jest śliczna

pozdrawia

7. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    One są bardziej zrównoważone niż bronie w Halo 3.

Co do bety to dla mnie bomba. Na początku obawiałem się tych całych jet packów, ale w sumie fajnie, że je dodali. Nowe bronie są super - a DMR to jak dla mnie to Hit. Nowe tryby też super, ale na HeadHunterze dość ciężko jest donieść czaszki.

8. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    halo:reach to jak dla mnie odgrzewany schabowy dodali te skille kilka broni i nic pozatym.
    No jeszcze egzekucje.

9. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Jako że to ostatnia część prawdopodobnie ma być to się skusze ale tylko dla singla i kulka umileń multi.
    Grafa ta sama jak halo 3.
    Niby efekty cząsteczkowe ale ja jakoś nie rozróżniam z grafiki halo3 i halo reach.
    Dla fanów to powód do spustu ale dla mnie to tak jakby jeszcze lepsze halo 3.

10. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest świetna jak dla mnie - nowa szata graficzna ;) tzn. taka na długie lata, nikt się nie uczepi ,że jest brzydka przez najbliższe 2 roki :>

Skill potrzebny przy rozgrywce Skull Hunter ,a tak? Naparzam ile wlezie, slayer - ulubiony tryb, 1h grania, 77killi, 45ponad assyst, co tu dużo mówić - kocham tą grę tak jak pokochałem halo 1,2,3,odst (+3 mp ;) )

Wczytywanie...

Poleć forum