1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Halo: Reach dostępne w dwóch specjalnych zestawach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez filemon1993, Kwiecień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Redakcja serwisu The Lost Gamer uzyskała od studia Bungie oficjalne potwierdzenie wczorajszych informacji sporządzonych na bazie ulotek amerykańskiej sieci handlowej Best Buy, według których Halo: Reach trafi do sprzedaży w trzech zróżnicowanych zestawach. Wzorem Halo 3 jesienią bieżącego roku na sklepowych półkach pojawi się edycja standardowa, limitowana oraz legendarna.

Halo: Reach Limited Edition

O ile w skład pierwszej z wymienionych wejdzie tradycyjnie pudełko DVD i gra, o tyle kolejne będą już oferować znaczną liczbę dodatków. W specjalnym opakowaniu edycji limitowanej znajdą się dla przykładu gadżety kolekcjonerskie (m.in. naszywka drużyny Noble). Miłym bonusem będzie osobisty dziennik Dr. Halsey oraz kilka dokumentów – według Bungie są one źródłem wielu skrzętnie skrywanych sekretów świata Halo. Fani sieciowego multiplayera będą również mogli skorzystać ze specjalnej zbroi Elite.

Z kolei wersja legendarna oferować będzie to, co limitowana, przy czym w imponującym pudełku znajdzie się także nie mniej efektowny zestaw figurek reprezentujących członków Noble Team przygotowany przez firmę McFarlane Toys. Zestaw uzupełnia jeszcze jedna zbroja dostępna z poziomu opcji multiplayer (Spartan).

Halo: Reach Legendary Edition

Z danych potwierdzonych przez Bungie wynika, że amerykańskie ceny poszczególnych zestawów Halo: Reach będą się kształtować na następujących poziomach:

* Halo: Reach Standard Edition – 59,99 dolarów
    * Halo: Reach Limited Edition – 79,99 dolarów
    * Halo: Reach Legendary Edition – 149,99 dolarów

Halo: Reach zadebiutuje jesienią 2010 roku i będzie dostępne wyłącznie w wersji na Xboksa 360. Gra będzie oferować nie tylko rozbudowany tryb rozgrywki dla pojedynczego gracza, z obszerną kampanią włącznie (wcielimy się w niej w członków wspomnianego już Noble Team i zapoznamy się z wydarzeniami poprzedzającymi historię znaną z Halo: Combat Evolved), ale również mocno rozbudowaną względem Halo 3 opcję multiplayer. Więcej informacji na temat tej ostatniej znajdziecie w tym miejscu.

Przypominamy jednocześnie, że możliwość przetestowania trybu sieciowego nadarzy się już 3 maja, kiedy to wystartują jego oficjalne beta-testy. Udział w nich mają zapewniony nabywcy Halo 3: ODST. Studio Bungie przewiduje, że z możliwość wcześniejszego sprawdzenia Halo: Reach tej skorzysta około 3 milionów osób. O szczegółowy opis zawartości bety postarali się sami twórcy, który nagrali w tym celu 8-minutowe „Dzienniki deweloperskie”.

Jesli będziecie kupować nowe Halo na ,który zestaw się skusicie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Standard zapewne :) Jeszcze kilka dni do bety

4. piowolin

piowolin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    legendary edition to jest dla mnie must have !!! 430 zł to jakoś przeboleję ;/
    PS. Czy jak macie halo: odst i w menu macie opcje która nazywała się chyba ,,intel", to czy jak w nią wchodzicie, to czy wyskakuje wam jakiś błąd? Mi tak i boję się, że przez to nie będę mógł pobrać bety nowego halo

5. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Pozostaje tylko pytanie ,czy wszystkie te edycje będą dostępne w Polsce.

6. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Verbatim w kopercie... gdzie żeby podstawowa edycja kosztowała 60 dolarów myślałem , ze tylko activision się w takie rzeczy bawi... a "normalni" wydawcy dają po 50 , ale oczywiście myliłem się...

7. penguinspl

penguinspl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem czy wiesz ale wiekszosc gier w USA to cena 60 $ popatrz na strone amazon.com i wpisz medal of honor to zobaczysz jaka jest cena

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    mjiljard. Wiesz to sztandarowa gra M$ uwielbiana przez Amerykanów. Kumpel z USA mi mowil ze oni po sieci to glownie w Halo grają

10. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Mi się halo bardzo podoba no może oprócz odst bo odstępowała od wcześniejszych części. Ale najlepsze jest to że można kampanię we dwie osoby przechodzić i wtedy jest zabawa. Pamiętam jak grałem w to z bratem na xbox 1.

11. ScoRpY^

ScoRpY^ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam

Super nareszcie ja oczywiście kupuje Legendary gdyż jestem nieżle walnięty na punkcie serii Halo :D , a pozwole sobie zaoftopować czy wiecie gdzie można kupić edycje Legendary Halo 3 bo na allegro nie widzę.

Pozdrawiam

12. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    wiele osób się jara maxymalnie halo, sam mam kilku znajomych którzy są miłośnikami tej gry od xboxa1 ;p ale jakoś mi nie przypadła do gustu, jakaś taka dziwna jest, pograć w nią można, ale to nie to... :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum